Domov Novinky Report: Yugo Socuéllamos- Real Madrid Castilla

Report: Yugo Socuéllamos- Real Madrid Castilla

Castilla sa po dvoch víťazstvách v rade tentoraz teší z jedného bodu, za remízu s tímom Socuéllamos.

Na ťažkej pôde to zo začiatku nešlo podľa predstáv a umelá tráva robila problémy. Postupom času sa však Castilla dostávala do zápasu, ale boli to domáci, kto mohol otvoriť skóre, lenže strela Kika išla nad.

Najlepším hráčom na strane hostí bol peruánsky reprezentant Benavente, ktorý sa ocitol v dobrej akcii v 23.minúte, no nepochodil. Od vtedy však gólové šance neprichádzali a do kabín sa išlo za stavu 0-0.

Najhoršia správa prišla cez prestávku, kedy musel nútene striedať líder našej defenzívy, Diego Llorente a nahradil ho Jaime. Castilla sa so štartom druhého polčasu prebrala, ale šanca Markkanena skončila na Bocanegrovi.

Najväčšiu šancu zápasu mal v 74.minúte Santi, ale Rubén Yaňéz ju našťastie zlikvidoval. Stretnutie tak skončilo bezgólovou remízou 0-0.

Socuéllamos:  Bocanegra- García, Zurdo, Pelegrina, Jacinto, Kike, Ocana, Salva, Jesús, Juanma, Nuňo

Castilla: Rubén Yáñez- Varela, Dani Suárez, Llorente (Jaime), Noblejas, Lucas Torró, Álvaro (Burgui), Aguza, Markkanen (J. Muňoz), Medrán, Benavente

Zdroj: realmadrid.com