Domov Novinky Report: Rayo Majadahonda- Real Madrid Castilla

Report: Rayo Majadahonda- Real Madrid Castilla

Mariano Diáz sa stal hrdinom druhého zápasu rezervného tímu v novej sezóne.

Mladý útočník z Dominikánskej republiky strelil ako striedajúci hráč v záverečnej desaťminútovke dva góly, čím rozhodol o výhre 2-1 na pôde ambiciózneho madridského celku Rayo Majadahonda.

Aj keď Castilla vstúpila do zápasu veľmi dobre, postupom času zobrali zápas do vlastných rúk domáci futbalisti a brankár Carlos Abad musel zverencov Zinedina Zidana mnohokrát podržať. Ani on však v 56.minúte už nestačil na strelu Álexa Garcíu z vnútra šestnástky, Castilla prvýkrát v sezóne prehrávala.

Rozhodujúce striedanie

Zinedine Zidane v snahe zvýšiť ofenzívnu kvalitu mužstva poslal v 61.minúte na hraciu plochu hrotového útočníka Mariana, čo sa ukázalo ako skvelé riešenie, pretože ten v 80.minúte vyrovnal a o päť minút na to rozhodol o výhre 2-1.

Rayo Majadahonda 1-2 Real Madrid Castilla

Góly: 56. Álex García- 80. a 85. Mariano

ŽK: Iňaki, Oliva- Cedrés

Rayo Majadahonda: Basilio- Rubén, Lorene, Oliva, Iñaqui (82. Pesca), Fabri, José Félix (66. Quique Vázquez), José Luis, Borja Acha (46. Álex), Rubén Blanco, Portilla

RM Castilla: Carlos Abad- Fran (76. Enzo), Tejero, Lienhart, Héctor- M. Llorente, Javi Muñoz, Odegaard (61. Mariano), Cedrés- Mayoral (57. Álvaro), Narvaéz

Zdroj: realmadrid.com