Domov Novinky Report: Huelva 2-3 Real Madrid Castilla

Report: Huelva 2-3 Real Madrid Castilla

Autor: Dany

Castilla včera dokázal vyhrať na pôde súpera 2-3, vďaka hrdinovi včerajšieho zápasu, Willianovi Josému, ktorý strelil hattrick.

Včerajší zápas nemohol začať lepšie, ako rýchlym gólom pre Castillu v druhej minúte, o ktorý sa postaral Willian José. Ten svoju príležitosť využil najlepšie ako mohol a stal sa hrdina včerajšieho zápasu. Bol to jeho prvý gól za Castillu, keď po rohu otvoril skóre. Rezervný tím Realu Madrid to nabudilo a svoju intenzitu v zápase ešte zvýšili.

Lucas mal niekoľko príležitostí na zvýšenie náskoku, ale zakaždým to na gól nestačilo. Joselu sa v 30. minúte postaral o vyrovnanie, ktorého strela skončila pod pravou rukou brankára Pacheca. Vyzeralo to, že do konca prvého polčasu ostane stav nezmenený 1-1, ale Willian so spoluhráčmi sa neuspokojili s takýmto výsledkom a chceli získať tri body. Tentokrát, Brazílčan poslal loptu ľavačkou do pravej strany. Brankár domácich Cabrero nemohol na loptu dočiahnuť a lopta skončila za bránkovou čiarou. Po prvom polčase bol stav 1-2 pre Castillu.

V zápase nastal veľký zvrat. Najprv, Álex Pérez dostal v 58. minúte červenú kartu a už o štyri minúty neskôr vyrovnal druhým presným zásahom Joselu. Zverenci trénera Castilly ale nestrácali čas, keď krásnou akciou dali tretí gól. Priam excelentnú prihrávku vymyslel Burgui, ktorá smerovala na Williana. Ten sa do tretice nemýlil a strelil hattrick.

Castilla si aj naďalej vytvárala šance, aby zvýšili svoj náskok. Ako minúty ubiehali, tak si dokázali udržať svoj náskok až do konečného hvizdu. Pre Josého Manuela Díaza to bolo už jedenáste víťazstvo, ktoré pomohlo sa vzdialiť od nebezpečnej zóny v tabuľke. Na záver, ešte taká zaujímavosť, Castilla dokázala skórovať už pätnásty zápas za sebou.