Domov Novinky Real proti CSKA predviedol najhorší vstup do zápasu v tejto sezóne

Real proti CSKA predviedol najhorší vstup do zápasu v tejto sezóne

Naozaj slabý štart do zápasu predviedli hráči Baloncesta v Moskve a to sa im nakoniec stalo aj osudným. A to aj napriek tomu, že v záverečnej časti predviedli skvelý comeback, na výhru proti CSKA to nestačilo a nakoniec prehrali 93-87.
Moskovčania si už v prvej desaťminútovke vytvorili vyše 20-bodový náskok (33-11), ktorý si udržali aj do polčasu (54-31). Pred poslednou časťou Los Blancos dokázali náskok súpera trochu zredukovať (78-60), no najlepší výkon podali až v záverečnej štvrtine. Zlepšili obranu a zvýšili intenzitu v útoku a bolo to hneď badať. Hráči Realu bojovali až do konca, no nakoniec aj tak prehrali v pomere 93-87. Pablo Laso tak na svoj 500. zápas vo vedení Realu Madrid nebude spomínať najlepšie. Najlepšími hráčmi Realu Madrid boli Doncic (21 bodov) a Carroll (16 bodov).