Domov Novinky Real Madrid – FC Bazilej z pohľadu fanúšika Vlada

Real Madrid – FC Bazilej z pohľadu fanúšika Vlada

Autor: Marek Varga
92 videní

Moje dojmy zo zápasu: Hm, rozmýšľam, čím začať. Predovšetkým asi tým, že to dneska šliapalo ako švajčiarske hodinky? Ale na ruke madridských baleťákov!

 

Skvelý koncert, perfektná hra, jednoduché kombinácie, narážanie lopty na prvý dotyk, proste konečne radosť pozerať. Visí tu ale jedno veľké ALE! To ALE znamená to, že sa pekne všetci musíme vrátiť na pevnú zem a nenechať sa uniesť. To ALE znamená to, že prišiel súper, o ktorého kvalitách sa nemôžeme baviť na top úrovni. Súper, ktorý až na minimum svetlých momentov, nič nepredviedol. Súper, ktorý nedisponuje takými hráčmi, akými disponovali súperi, ktorí nás v poslednej dobe porazili (položíte si otázku, že čím disponuje San Sebastian? Hlavne tým, ako srdečne dokážu doma hrať zápasy so súpermi ako sme my, Barcelona a hravo ich porážať. O Atleticu sa nemusíme baviť).

 

Poniektorí ste teraz v siedmom nebi a to z viacerých dôvodov:

 

1. Senzačný zákrok Ikera, vám dáva opäť pocit, že všetci čo sme proti tomu, aby bol jednotka, alebo aby sa aspoň striedali s Navasom, že sme sa mýlili a že Iker má opäť formu ako hrom a je najlepší na svete. Nehovorím, že ma nepotešil jeho dnešný výkon, no videli ste sami, že v iných zápasoch, v iných situáciach je už na post brankárskej jednotky nevhodný.

 

2. Strelecké presadenie Jamésa a jeho skvelá hra, počas celého zápasu. K tomuto len toľko, že tí, ktorí ho odsudzovali, že tu si miesto nenájde, že vyhnal Di Máriu a podobné bludy, by ste si mohli vstúpiť do svedomia a prehodnotiť svoje postavenie k nádejnému talentu, ktorý sa v posledných zápasoch dostáva do dobrej formy a prispôsobuje si štýl k postu, ktorý mu Carlo nachádza.

 

3.BBC? HEURÉKA? HEURÉKA! Benzema dal gól! Nádherný gól! Prenádherný gól! Bude kandidovať na najlepší gól sezóny ročníka 2014/2015 Ligy Majstrov! Všetká česť, KONEČNE! Ale, späť na zem drahí Madridistas! Toto od neho potrebujeme stále! Nielen keď príde súper, ktorého kvality sú na úrovni Plzne, Janova, Salzburgu a jeho obrana vyzerá ako ementáler, navyše za stavu 4:1, kedy podľa spomaleného záberu, bolo obrancovi úplne jedno či gól dá, alebo nie. Ale nechcem tu teraz zhadzovať pekný gól, ale toľko času na prípravu a zavesenie krásneho gólu ozaj dostal prvýkrát v živote.

 

Toto všetko je krásna náplasť na boľavé srdcia, ktoré momentálne máme z posledných nie veľmi presvedčivých zápasov. Ale ako som hore napísal, všetko toto musíme od našich hráčov očakávať vo všetkých zápasoch a nie v zápase, kedy sem príde slabý súper. Aby nevzniklo nedorozumenie, že kritizujem klub a hru aj po perfektnom výkone a skvelom výsledku, tak som naopak VEĽMI rád, že všetko konečne v jeden zápas vyšlo a klaplo tak ako malo! Skvelý večer za nami, verím, že toto víťazstvo naštartuje všetkých hráčov, aby podávali neustále takéto výkony proti všetkým súperom!

 

WIN, LOSE OR TIE, MADRIDISTA TILL I DIE! HALA MADRID !

 

Autor príspevku: Vladimír Radošovský

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x