Domov Novinky Real Madrid Baloncesto 105-72 Laboral Kutxa

Real Madrid Baloncesto 105-72 Laboral Kutxa

Autor: dado23

Real v novej sezóne zatiaľ predvádza učebnicový výkon v každom zápase. Najnovšie sa o tom presvedčili hráči Laboral Kutxa.

Real Madrid už po pár minútach viedol v pomere 13-2, no hostia sa z nevydareného začiatku stihli spamätať. Začali usilovne strieľať z každej pozície, čo sa im oplatilo a po prvej desaťminútovke bol rozdiel v skóre iba jednobodový (26-25). V druhej časti však Real už nenechal nič na náhodu a vyhral ju v pomere 32-17. V tejto časti zažiaril najmä Jaycee Carroll s 20 bodmi a Sergio Rodriguez, ktorý do polčasu stihol nazbierať 10 asistencií (58-42).

V tretej štvrtine si hráči Realu snažili udržiavať náskok (82-60), no v poslednej časti ho dokázali navýšiť až na 33 bodov. Real Madrid si tak pevne drží prvé miesto v tabuľke, pričom prvý zápas vyhral o 34 bodov a ten druhý o 33.

Najlepšími hráčmi na palubovke boli Salah Mejri (12 bodov) a Ioannis Bourousis (13 bodov) a samozrejme už spomínaní Jaycee Carroll (25 bodov) a s double-double štatistikami Sergio Rodriguez (14 bodov a 13 asistencií).

Strelci:

Real Madrid (26+32 +24+23): Llull (8), Rudy (11), Díez (-), Mirotic (13), Bourousis (13); S. Rodríguez (14), Draper (1), Carroll (25), Darden (2), Reyes (6), Slaughter (-), Mejri (12).

Laboral Kutxa (25+17+18+12): Hodge (6), Causeur (11), San Emeterio (4), Nocioni (15), Pleiss (23);, Heurtel (7), Diop (2), Jelinek (4), Kelati (-), Van Oostrum (-).

zdroj: realmadrid.com