Domov Novinky Pogba – jasná cesta

Pogba – jasná cesta

Autor: Marek Varga
8 komentárov

Situácia Paula Pogbu v Manchestri United je čoraz napätejšia. Francúz dostal v poslednom zápase proti Liverpoolu červenú kartu a nezapadá do plánov Solskjæra.

Každým týždňom sa viac a viac naznačuje, že cesty Paula Pogbu a Realu Madrid sa skrížia. Samozrejme, Manchester United oficiálne nevycúval z boja o predĺženie zmluvy s francúzskym stredopoliarom, no fakty sú také, že atmosféra medzi hráčom a Old Trafford je čoraz napätejšia.

Tréner červených diablov Ole Gunnar Solskjær mal urobiť definitívne rozhodnutie o ďalšej spolupráci s 28-ročným Francúzom, ktorého dni na Britských ostrovoch sú, zdá sa, spočítané.

Nedávna prehra Manchestru United proti Liverpoolu (0:5) bola ďalším krokom k úplnému rozpadu. Pogba nastúpil na druhý zápas za sebou z lavičky (pred týždňom nenastúpil v základe na zápas Ligy majstrov s Atalantou), a keď dostal cez prestávku od trénera šancu, neuspel.

Najprv zaznamenal stratu lopty pri piatom góle The Reds, potom dostal červenú kartu za brutálny zákrok na Nabyho Keitu.

Pravdaže, rozhodca Anthony Taylor najskôr napomenul hráča United žltou kartou, no po zásahu VAR sa ho rozhodol poslať do šatne.