Domov Novinky Oficiálne: Zajtra sa uskutoční predstavenie Davida Alabu!

Oficiálne: Zajtra sa uskutoční predstavenie Davida Alabu!

Autor: Marek Varga
6 komentárov 677 videní

Florentino Pérez v stredu oficiálne predstaví rakúskeho obrancu ako nového hráča Realu Madrid.

„Real Madrid oznamuje, že zajtra, v stredu 21. júla, sa o 12:30 v Real Madrid City predstaví ako nový hráč David Alaba. Potom sa Rakúšan zúčastní tlačovej konferencie,“ takúto správu uviedli Los Blancos v oficiálnom vyhlásení.

Real Madrid oficiálne potvrdil včerajšie správy španielskych médií. 28. mája tohto roku oznámil Real Madrid, že David Alaba sa stal hráčom klubu, ale až zajtra si bude môcť oficiálne obliecť dres svojho nového klubu.

Klub nemohol hráča predstaviť skôr, pretože po oznámení prestupu sa obranca už pripravoval na európsky šampionát, z ktorého vypadol v osemfinálovej fáze.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Všestranný hráč prestúpil do španielskeho hlavného mesta zadarmo, keďže sa mu na konci minulej sezóny skončila zmluva s Bayernom Mníchov.

Asi o pár dní neskôr opustil tím Sergio Ramos a všetko nasvedčuje tomu, že Rakúšan bude musieť teraz naskočiť do kože bývalého kapitána Los Blancos. Je pravdepodobné, že prevezme aj jeho číslo 4.

Florentino Pérez predstaví 29-ročného hráča za prítomnosti svojej rodiny a vedenia. Alaba tiež podpíše zmluvu a oblečie si dres Realu Madrid.

Potom sa zúčastní tlačovej konferencie a odpovie na otázky novinárov. Oficiálna klubová televízia bude vysielať prezentáciu Rakúšana.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x