Domov Novinky Oficiálne: Vinícius má natrhnutý sval

Oficiálne: Vinícius má natrhnutý sval

Klub oznámil, že brazílsky útočník je mimo a nebude môcť spolupracovať so svojimi spoluhráčmi dlhšie ako dva mesiace.

Autor: Marek Varga
4 komentáre

Pri poslednom reprezentačnom zápase utrpel zranenie Vinícius Júnior. Oficiálna stránka Realu zverejnila správu o zdravotnom stave Viníciusa Júniora.

„Po testoch, ktoré u nášho hráča vykonali lekárske služby Realu Madrid, bola diagnostikovaná ruptúra ​​bicepsového svalu femoris a zranenie šľachy na ľavej nohe. Poranenie je na pozorovaní,“ píše sa v lekárskej správe.

Vinícius sa pri poslednom zápase proti Kolumbii zranil a po necelej polhodine hry musel opustiť ihrisko. Už od začiatku sa vedelo, že futbalista má problém s ľavým stehnom, na ktoré bol priložený ľad.

Pár hodín po zápase Brazílčana vyšetrili reprezentační lekári a federácia oznámila, že sa vracia do Madridu, pretože zápasí so svalovým zranením v zadnej časti ľavého stehna.

Dnes sa 23-ročný mladík objavil v hlavnom meste Španielska a jeho pocity neboli dobré. Hráč išiel priamo z letiska na stretnutie s klubovými lekármi, ktorí mu vo Valdebebas urobili magnetickú rezonanciu a potvrdili rozsah zranenia.

Španielske médiá uvádzajú, že Vini bude mimo hry minimálne dva a pol mesiaca a že jeho zranenie je horšie ako to, ktoré utrpel v auguste – ale teraz je problém v ľavom stehne, nie v pravom. Všetko nasvedčuje tomu, že útočník sa na ihrisko vráti až začiatkom februára.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x