Domov Novinky Od 92:48 po 87:12 = magický čas 2 minúty a 48 sekúnd!

Od 92:48 po 87:12 = magický čas 2 minúty a 48 sekúnd!

Ďalší skvelý moment pre Los Blancos. Ďalší šťastný koniec, opäť v Lige majstrov a opäť proti Atléticu.

Poslednú výhru proti Atléticu si pamätajú všetci fanúšikovia Realu – jednalo sa o finále Ligy majstrov, kde nás do predĺženia poslal Sergio Ramos svojou hlavičkou z 93. minúty. Tentokrát sa skórovať podarilo Javierovi „Chicharitovi“ Hernándezovi v 88. minúte, ktorého gól znamená postup do semifinále. Rozhodne sú to dva magické momenty, ktoré sa zapíšu do dejín klubu.

Vyzeralo to už tak, že o víťazovi sa rozhodne v predĺžení, prípadne až po penaltách, ale Cristiano Ronaldo s „Chicharitom“ boli proti. Ronaldo na seba naviazal hneď niekoľkých obrancov a pohotovo poslal prihrávku na mexického útočníka, ktorý sa pred prázdnou bránou už nemýlil. Rozhodol sa napodobniť Sergia Ramosa z mája minulého roku a skóroval!

Zaujímavé je aj to, že gól padol v 87. minúte a 12 sekunde – to znamená, že do konca zápasu ostávalo presne 2:48. V presne rovnaký čas nad rámec riadneho hracieho času sa podarilo skórovať Ramosovi vo finále… Náhoda? 😉

Lisabon: 90:00 + 02:48 = 92:48Madrid: 90:00 – 02:48 = 87:12