Domov Novinky Mendy je jednou nohou mimo Realu Madrid

Mendy je jednou nohou mimo Realu Madrid

Prestup Alphonsa Daviesa, ktorý by mal prísť do Realu toto leto, znamená, že Ferland Mendy je už jednou nohou mimo klubu.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Zmluva mu vyprší v roku 2025 a najbližšie prestupové obdobie bude poslednou šancou, ako na ňom zarobiť. Carlo Ancelotti sa ho však zastáva.

Po informáciách o ústnej dohode medzi Realom a Daviesom je toto prvý dôsledok ťažkej situácie, v ktorej sa francúzsky obranca nachádza.

Zadák, ktorého nedávno vo veľkom chválil Carlo Ancelotti, sa stal zdrojom kontroverzií v kanceláriách klubu. Hoci si ho tréneri veľmi vážia, v správnej rade sa ozývajú hlasy, že je potrebné speňažiť ho.

Mendyho zmluva, rovnako ako Daviesova s Bayernom, vyprší v roku 2025. Budúce leto bude preto pre Los Blancos poslednou šancou ho predať.

Davies bol jasnou požiadavkou od Ancelottiho, ktorý si bol dobre vedomý Kanaďanovho kontraktu a jeho futbalovej hodnoty, ale Mendy je tiež kľúčový a podľa jeho názoru by bol perfektným doplnkom novej akvizície.

„Je to najlepší defenzívny krajný obranca vo futbale,“ povedal Talian o ľavom obrancovi pred mesiacom. „Zlepšuje sa aj smerom dopredu,“ dodal.

 

Zdroj: realmadryt.pl

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x