Domov FootGolf Mali sme zastúpenie na prestížnom turnaji Slovak FootGolf Open 2018

Mali sme zastúpenie na prestížnom turnaji Slovak FootGolf Open 2018

Uplynulý víkend patril na Slovensku footgolfu. Konal sa tu totiž turnaj s názvom Slovak FootGolf Open 2018 a víťaz si pripísal do svetového rebríčka až 500 bodov. Dejiskom bol krásny golfový rezort Black River Golf Resort v Bernolákove, ktorého súčasťou je aj historický kaštieľ Theresia Chateau.

Zastúpenie na turnaji mal aj náš klub zásluhou Petra Kluku. Hralo sa v sobotu aj v nedeľu a Peťovi sa na turnaji darilo skvele. Za zmienku stojí fakt, že turnaja sa zúčastnilo 122 hráčov zo 17 krajín sveta – Argentína, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Belgicko, Maďarsko, Česká republika, Nemecko, Holandsko, Rakúsko, Mexiko, Taliansko, Švédsko, Turecko, Nórsko, Írsko a Slovensko.

Až šestica hráčov bola na Slovak FootGolf Open z TOP 10 svetového rebríčka. V silnej konkurencii skončil Peťo na výbornom 31. mieste v kategórií ABSOLUTE. Turnaj veľmi pozitívne zhodnotil aj on sám: „Prvýkrát som bol na takomto hodnotnom turnaji, kde si víťaz pripísal až 500 bodov do svetového rebríčka, nevedel som do čoho idem. Turnaj bol na veľmi vysokej úrovni čo sa týka organizácie, občerstvenia, prípravy ihriska čo dotváralo krásne prostredie kaštieľa. Podarilo sa mi uhrať vo veľmi silnej konkurencii pre mňa vynikajúci výsledok. Určite sa v budúcnosti zúčastním podobných turnajov.“

Peťovi týmto ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu nášho footgolfového klubu a zároveň našou víziou na budúci rok je, aby si tento turnaj zahrali aj ostatní hráči nášho klubu. Turnaj nakoniec vyhral slovenský hráč Tomáš Kikuš a na druhom mieste skončil tak isto Slovák Michal Dian. Tretiu priečku obsadil maďarský hráč Bacskai Bence. Všetkým srdečne gratulujeme!

Peter Kluka gratuluje Tomášovi Kikušovi k celkovému víťazstvu

Slovenská FootGolFová Asociácia zvládla tento turnaj tak, ako sa na svetovú úroveň patrí. Navyše Slovensko ako krajina, obsadilo na tomto turnaji prvé miesto a celkovo vo svetovom rebríčku je na treťom mieste!

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“35″ sortorder=“644,645,642,643″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“FOTOGALÉRIA“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]