Domov Novinky Luka Modrič nie je spokojný, no rozhodnutie trénera akceptuje

Luka Modrič nie je spokojný, no rozhodnutie trénera akceptuje

Chorvátsky maestro sa chce pobiť o miesto v základnej zostave.

Autor: Michal
0 komentár

Káder Realu Madrid má na väčšine pozícií priestor na doplnenie. Ale je tu jedna oblasť, kde sú neskutočne silní, možno najlepší v celej Európe, a to je ich stred poľa. V súčasnosti už Luka Modric a Toni Kroos nie sú prvou voľbou v tíme Carla Ancelottiho, napriek tomu, že majú k dispozícii štyri miesta v strede ihriska v novej formácii 4-4-2.

To len potvrdzuje kvalitu v strede poľa Realu Madrid. Je to skvelé pre tím.

To samozrejme neznamená že každý je momentálne spokojný so svojou úlohou v tíme. Naopak, Modrič priznal že momentálne nie je spokojný.

Modrič nedávno podpísal predĺženie zmluvy s Realom Madrid. Zdá sa však, že odvtedy sa to pre neho na Santiago Bernabeu zmenilo. Prvýkrát po dlhom čase bývalý víťaz Zlatej lopty nie členom základnej zostavy.

Hráč Realu Madrid priznáva, že momentálne nie je spokojný so svojou úlohou

Ako uvádza MARCA, Modrič povedal v rozhovore pre Sportske Novosti:

„Nikto nie je šťastný keď nehrá. Po celej mojej kariére sa mi ten pocit zdá obzvlášť zvláštny. Ale hej, tréner sa tak rozhodol z vlastných dôvodov. Nezlomí ma to ani kvôli tomu neklesám na duchu.“

„Chceli aby som zostal a ja som mal rovnakú túžbu. Mojou jedinou podmienkou na zotrvanie bolo, že sa ku mne budú správať ako ku konkurencieschopnému hráčovi a že ma nebudú držať v zostave na základe minulosti. Povedali mi že na mojom statuse sa nič nezmení, a preto som podpísal.“

Modrič teda nevyznieva spokojne so svojou súčasnou úlohou v tíme. Verí sa, že odmietol lukratívne ponuky, aby zostal v Reale Madrid. Strata statusu štartéra je teda pre Chorváta určite veľkým sklamaním.

Pred nami je však dlhá sezóna. A ak vezmeme do úvahy históriu Realu Madrid so zraneniami, dalo by sa očakávať, že Modrič skôr či neskôr dostane spravodlivú porciu minút. Jeho skúsenosti a schopnosť hrať vo veľkých zápasoch by sa mohli ukázať ako životne dôležité v neskorších fázach sezóny.

Modrič si nedávno pripísal svoj prvý štart v sezóne, keď minulý víkend Los Blancos porazili 2:1 Getafe. Ancelottimu svojim výkonom určite ukázal, že jeho výkony stále znesú najprísnejšie merítko.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x