Domov Novinky Le Parisien: Zidane rokuje s PSG už niekoľko týždňov

Le Parisien: Zidane rokuje s PSG už niekoľko týždňov

Autor: Marek
1 komentár 2050 videní

Parížania rokujú so Zidanom, aby prevzal ich tím v budúcej sezóne, ale nedávne udalosti ich dokonca prinútili angažovať ho už teraz.

Hrdinom posledných dní sa nečakane stal Zinédine Zidane, aj keď od mája tohto roku nepôsobí v žiadnom klube.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Odchod Ole Gunnara Solskjæra z Manchestru United sa už uskutočnil a v prípade Francúza vychádza čoraz viac informácií, ktoré sú často rozporuplné.

Denník AS včera informoval, že PSG nedokázalo presvedčiť bývalého trénera Realu Madrid, no dnes má francúzsky denník Le Parisien a celú vec iný názor. Podotkneme, že spomínaný denník sa orientuje najmä na PSG.

Podľa Le Parisien Zizou stále rokuje vo Francúzsku a mohol by sa stať siedmym trénerom PSG od prevzatia klubu Katarom.

Noviny potvrdzujú, že rozhovory prebiehajú už niekoľko týždňov. V Royal Monceau, jednom z najluxusnejších hotelov v Paríži, sa konalo stretnutie, ktorého sa údajne zúčastnili Leonardo a Jean-Claude Blanc, generálny riaditeľ PSG, ktorý Zidana pozná veľmi dobre.

Podľa parížskych novín je predstavou PSG, aby sa ich ďalším trénerom od budúcej sezóny stal Zidane, no Parížania by ho boli ochotní angažovať aj teraz.

Francúzi nie sú spokojní s prácou Mauricia Pochettina, okolo ktorého je stále viac a viac otáznikov a neustále sa hovorí o jeho prestupe do Manchestru United.

Zdroj blízky PSG v rozhovore pre Le Parisien potvrdil, že rokovania medzi Zizou a PSG v posledných dňoch pokročili, no nie je jasné, či v najbližších hodinách naberú na obrátkach.

PSG a Zidane mali prvé stretnutie toto leto, hoci vtedy k dohode nedošlo. Zizou práve opustil Real Madrid po vyčerpávajúcej sezóne a potreboval pár mesiacov voľna, čo mohlo pribrzdiť jeho blížiaci sa príchod do Paríža.

Bývalý kráľovský tréner však stále myslí na to, že po MS v Katare sa mu zrejme uvoľní miesto vo francúzskej reprezentácii a mohol by nahradiť Didiera Deschampsa.

zdroj: leparisien.fr

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x