Domov Novinky Laboral Kutxa 74-90 Real Madrid Baloncesto (video)

Laboral Kutxa 74-90 Real Madrid Baloncesto (video)

Real Madrid Baloncesto je v Endesa Lige stále neporazený! Deväťnáste víťazstvo v sezóne naši hráči vybojovali v zápase proti Laboral Kutxa.

Realu sa od začiatku zápasu darilo a už v piatej minúte naši vyhrávali o osem bodov. Llull skvele triafal spoza trojkového oblúka a Rudy Fernández predvádzal skvelú prácu v obrane (21-26). V druhej štvrtine Lasov tím trochu zaváhal a domáci sa šnúrou 9-0 ujali vedenia. Keď však na palubovku vkročili Draper, Rodríguez a Llull, naši odpovedali sériou 0-10 a do polčasu išli s 5-bodovým náskokom (37-42).

V tretej štvrtine sa naši zamerali na to, čo im ide – streľba spoza perimetra a skvelá obrana. Tím z Vitorie nebol schopný nájsť odpoveď a do konca tejto časti si naši vybudovali takmer 20-bodový odstup od súpera (50-68). Aj v poslednej štvrtine mal súper problém prebojovať sa cez našu skvelú obranu a tak Real Madrid Baloncesto dosiahol na svoje 19. víťazstvo v 19 zápasoch ligovej sezóny. Skvelý výkon predviedol už spomínaný Sergio Llull, ktorý strelil 27 bodov (z toho až sedemkrát trafil loptu do koša spoza trojkovej čiary).

Strelci:
LABORAL KUTXA 74 (21+16+13+24): Hodge (13), Jelinek (5), San Emeterio (11), Nocioni (14) and Pleiss (10) -cinco inicial- Mainoldi (0), Poeta (0), Van Oostrum (0), Hanga (2), Diop (6) and Causeur (13).
REAL MADRID 90 (26+16+26+22): Llull (27), Rudy (17), Darden (8), Mirotic (6) and Bourousis (3) -cinco inicial- Draper (2), Sergio Rodríguez (10), Reyes (2), Díez (2), Slaughter (1) and Mejri (12).