Domov Novinky Kubo žiari: Mal by mu dať Real Madrid šancu?

Kubo žiari: Mal by mu dať Real Madrid šancu?

Autor: PDReal
3 komentáre 774 videní

Ako sme už včera informovali, Takefusa Kubo sa na olympiáde v Tokiu prezentuje skvelou hrou. Japonský mladík tak azda prinútil Real Madrid zamyslieť sa nad tým, či by si ho mali ponechať v kádri na budúcu sezónu.

Finančné ťažkosti prinútili Los Blancos rozísť sa s kľúčovými hráčmi, akými sú Sergio Ramos a Raphael Varane. Vystúpenie Kuba v Japonsku môže viesť k tomu, že klub bude musieť v lete urobiť ďalšie ťažké rozhodnutie.

Po dvoch neúspešných hosťovaniach z minulej sezóny vo Villarreale a Getafe sa povráva, že oňho má záujem formou hosťovania Real Sociedad. Kubo však dokazuje, že si možno zaslúži šancu v Reale Madrid.

Driblér, ktorý vie dať gól

Napriek svojmu malému vzrastu má Kubo schopnosť a odvahu zobrať to na seba sa a predriblovať cez protihráčov. Real Madrid už má hráčov, ktorí by dokázali podobné veci v Marcovi Asensiovi, Rodrygovi Goesovi a Viniciusovi Juniorovi, ale žiaden z nich vslovene nežiari.

Medzitým Kubo na olympijských hrách v Tokiu predviedol, že okrem driblingu dokáže skórovať, pretože skóroval už trikrát v troch zápasoch.

Problémom sloty mimo EÚ

Vinicius, Rodrygo, Eder Militao, Gareth Bale a Kubo sú piati hráči Realu Madrid, ktorí sa v súčasnosti považujú za hráčov z krajín mimo EÚ.

Prvý z nich požiadal o dvojité občianstvo, zatiaľ čo Militao sa považuje za nepostradateľného. Potom je tu Rodrygo, ktorý je osobnou stávkou Florentina Pereza. Baleov odchod je krajne nepravdepodobný.  Skôr sa očakáva že by mohol dostať ďalšiu príležitosť pod Carlom Ancelottim.

Zabezpečenie miesta v tíme by preto bolo pre Kuba, ktorý sa v súčasnosti zameriava na úsilie Japonska o získanie zlatej medaily na olympijských hrách, náročná úloha.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x