Domov Novinky Kroos a Modric sú skvelí, ale bez strelca gólov to nejde

Kroos a Modric sú skvelí, ale bez strelca gólov to nejde

Autor: Michal
12 komentárov

Prvý polčas Realu Madrid bol slušný. Vlastne celkom dobrý. Žiadne góly a žiadne jasné ohrozenie domácej svätyne. Los Blancos dominavali vďaka rytmu Toniho Kroosa a Luku Modriča, ktorí bez problémov udávali tempo hry proti Realu Sociedad.

Pomerne často sa tlačili dopredu, aby pomohli útoku. Ten rovnako podporoval Isco, ktorý mal množstvo dotykov s loptou. Preto je zmena systému, ktorú nariadil Zinedine Zidane po prestávke ešte menej pochopiteľná. Tá žiaľ vyviedla jeho tím z rovnováhy a dala krídla súperom.

Presun Casemira späť do trojčlennej obrany, keď je hlavnou útočnou hrozbou so svojimi hlavičkami v neprítomnosti Karima Benzemu, a strata kontroly nad stredom, mali pre Madrid fatálne následky.

Potom čo Real Sociedad v 55. minúte viedol 1: 0 ,nasledovalo to čo sa očakávalo. Los Blancos bojujúci 40 minút proti ich neschopnosti streliť gól. Okrem Benzemu majú 12 gólov rozdelených medzi sedem útočníkov.

Skutočnosť, že Real Madrid stále žije v LaLige Santander a v Európe, je zázrak.

Bolo zvláštne sledovať, ako po odchode Mariana jeho tím začal prinášať lopty do šestnástky s oveľa vačšou pravidelnnosťou, ako keď bol na ihrisku. Nakoniec to bol Vinicius Junior kto premenil jednu s centrovaných lôpt, ktorú hostia nedokázali upratať do bezpečia. Brazílčan tak vyrovnávajúcim gólom oslávil svoj stý zápas v drese Realu Madrid.

Sklamanie bolo citeľné, pretože si tím zaslúžil viac. Kroos, Modric a Casemiro sú veľmi dobrí, ale nebolo by na škodu, keby občas útočiaci hráč ukázal, že má na to, aby hral za Real Madrid.

zdroj: marca.com