Domov Novinky Juvenil C majstrom sveta klubov

Juvenil C majstrom sveta klubov

Mládežnícky tím Realu Madrid, Juvenil C, získal vo svojej kategórii titul Majstrov sveta!

Finále sa odohralo v Madride, pričom Real narazil na súpera z tímu Corinthians. Real vyhral v pomere 2-0 a o dva naozaj pekné góly sa postarali Borja a Rodríguez.

Prvý gól prišiel tesne pred koncom prvého polčasu, keď Rubén Bas nahrával do vápna Borja Mayoralovi a ten loptu pätou usmernil do brány.

Z druhého gólu sa naši mohli tešiť v 70. minúte, keď výhru spečatil Rodríguez. Po skvelej individuálnej práci z ľavej strany sa dokázal preštrikovať pomedzi obrancov, vytvoriť si streleckú pozíciu a loptu poslať presne do pravého horného rohu bránky. Real tak dokonale oplatil brazílskemu celku prehru zo skupinovej fázy.

Tím Juvenil C sme minulý rok mohli sledovať aj na Slovensku v turnaji Michalovce Cup. Tu sa uskutočnil aj náš prvý zraz fanklubu, pričom sa nám podarilo vyspovedať trénera Realu, Tristana Celadora. Ak ste náš rozhovor ešte nečítali, môžete tak urobiť TU.

zdroj: marca.com