Domov Novinky Hráči sa pokúsia zaujať Ancelottiho na olympijských hrách v Tokiu

Hráči sa pokúsia zaujať Ancelottiho na olympijských hrách v Tokiu

Autor: PDReal
0 komentárov 619 videní

Štyria členovia tímu Realu Madrid – Jesus Vallejo, Dani Ceballos a Marco Asensio – budú mať popri zisku zlatej medaily na Olympijských hrách ešte jeden veľký cieľ.

V kľúčovom štádiu letného prestupového obdobia sa títo hráči budú snažiť ukázať Carlovi Ancelottimu svoju hodnotu. Musia preukázať, že môžu byť dôležitou súčasťou jeho plánov pre budúcu sezónu.

Jesús Vallejo

Po návrate z hosťovania v Granade mu zostávajú štyri roky zmluvy s Realom Madrid, je to pre Jesusa Valleja kľúčový okamih.

Vallejo sa bude usilovať o dobré predstavenie v Tokiu, aby si upevnil svoje miesto v rámci plánov Ancelottiho na budúcu sezónu. Získať späť svoje miesto v základnej zostave reprezentačného tímu však nebude jednoduché. Jeho súpermi budú Pau Torres a Eric Garcia.

Dani Ceballos

To je úplne iná situácia. Kapitán tímu bude mať perfektnú príležitosť ukázať, že dokáže vystúpiť s tieňa a stať sa kľúčovou súčasťou mužstva prvého tímu na Estadio Santiago Bernabeu.

Marco Asensio

Niet pochýb o tom, že Marco Asensio ostane toto leto v Reale Madrid. Pre 25-ročného hráča je to však príležitosť ukázať že sa už úplne zotavil zo zranenia, ktoré ho obmedzovalo posledné dva roky. Ak tak urobí, poskytne to obrovskú nádej vedeniu Los Blancos, ktoré dúfa, že uvidí, ako naplní svoj obrovský potenciál.

Prvý zápas je na programe 22.7.2021 o 09:30 SEČ, proti Egyptu.

Takefusa Kubo

Posledným madridistom ktorý sa predstaví v Tokiu je Takefusa Kubo.  Ten je pravdepodobne na odchode na ďalšie hosťovanie. Možno práve olympijský turnaj je poslednou šancou vypýtať si v novej sezóne príležitosť na Bernabéu. Prvý zápas odohrá jeho tím 22.07.2021 o 13:00 SEČ. Súperom Japonska bude Južná Afrika.

zdroj: marca.com ; realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x