Domov Novinky Gól ako Messi, oslava na Cristiana a objatie s Carlettom

Gól ako Messi, oslava na Cristiana a objatie s Carlettom

Vinícius strelil dva góly v zápase proti Valencii a doviedol Real k víťazstvu. Na Brazílčanovej tvári sa opäť objavil úsmev.

Bolo to jedno z najkompletnejších predstavení Viníciusa za Real Madrid. Proti Valencii sa kvôli udalostiam z predchádzajúceho zápasu upierala pozornosť na neho a nielenže zápas zmenil, pridal aj dva góly. Viní je opäť ako hurikán.

V zápase proti tímu Rubéna Baraja Brazílčan opäť ukázal, že má široký repertoár pohybov, no pamätný je najmä jeho prvý gól zo 41. minúty, ktorý strelil hruďou.

Takéto góly už strelili Messi a Ronaldo Nazário. Argentínčan strelil taký gól vo finále MS klubov 2009 proti Estudiantes de La Plata a Brazílčan strelil gól proti Mallorce v sezóne 2004/05.

Gólom Viníciusa na 2:0 sa spečatilo víťazstvo v prvom polčase. 23-ročný hráč si chcel užiť túto sobotu, čo bolo vidieť, keď oslavoval svoj prvý gól. Oslava pripomínala Cristianovu oslavu na Camp Nou, no samozrejme mala iný význam.

Brazílčan akoby povedal fanúšikom „pokoj, pokoj, odpovedám na ihrisku“ a ukázal na znak na drese. Brazílčan bol počas zápasov opakovane žiadaný, aby upokojil emócie a v zápase proti Valencii týmto požiadavkám vyhovel.

Svoj skvelý výkon zavŕšil druhým gólom v 48. minúte, ktorý skóroval spoza šestnástky. Bolo to 3:0 a Viní prešiel k vlajke, aby znovu ukázal znak klubu.

Gól potom venoval Ancelottimu, mužovi, ktorý ho neúnavne formuje, aby bol najlepšou verziou samého seba. To isté sa deje v prípade Rodryga.

Carletto sa na oboch Brazílčanov dôsledne spolieha a v poslednom čase na neho reagujú veľmi dobre. V tomto zápase viedol Vinícius v mnohých ofenzívnych štatistikách: dal najviac striel (5-krát), najviac striel na bránu (3) a najviac dribloval (6)…

Po zápase hráč zverejnil príspevok na Instagrame s fotkami z jeho osláv, s odkazom „No problem“. Brazílčanovi gratulovali Fran García, Camavinga, Alaba a Joselu.

zdroj: relevo.com