Domov Novinky Eden Hazard: Vždy som hovoril, že sa vrátim k tomu, kým som bol

Eden Hazard: Vždy som hovoril, že sa vrátim k tomu, kým som bol

Eden Hazard poskytol rozhovor po zápase Belgicka s Poľskom, ktoré Red Devils vyhrali 6-1.

Kapitán Belgicka Eden Hazard bol spokojný s výsledkom 6-1, ktorý dosiahli červení diabli proti Poľsku aj vďaka dobrému výkonu útočníka Realu Madrid, ktorý trval na tom, že verí, že postupne pribúdajúcimi minútami

„Vždy som to hovoril, vrátim sa k tomu, kým som bol, s pribúdajúcimi zápasmi a minútami,“ povedal pre RTL Hazard viditeľne šťastný po víťazstve Belgičanovpred svojím publikom.

Útočník, ktorý asistoval Kevinovi de Bruyneovi za stavu 2-1, mal niekoľko šancí na skórovanie, no nepodarilo sa mu ich využiť.

„Mal som šance, ale bohužiaľ som zlyhal. Uvidíme nabudúce,“ povedal Hazard, ktorý dodal, že Red Devils odohrali dobrý zápas aj napriek tomu, že najskôr prehrávali.

zdroj: marca.com