Domov Novinky Courtois: Koncom mesiaca začnem trénovať s tímom

Courtois: Koncom mesiaca začnem trénovať s tímom

V piatok popoludní bol Thibaut Courtois hosťom na Twitchi španielskeho streamera DjMaRiio, s ktorým odohral zápas FC 24 a podelil sa o svoje pocity z rehabilitácie a nadchádzajúceho zápasu proti Manchestru City.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Ako prebieha rehabilitácia?

„Veľmi dobre. Myslím si, že koncom mesiaca budem môcť opäť normálne trénovať.“

Zápas proti City?

„Hráme dobre. Myslím si, že hráme dobre, ale dostali sme ťažkého súpera. Navyše je tu odveta, o to je to ešte ťažšie, ale verím, že uspejeme.“

„Ak v utorok odohráme dobrý zápas, samozrejme dúfame, že vyhráme, a to nám pomôže. Sú však veľmi silným tímom a poraziť ich na ich štadióne je veľmi ťažké.“

„Ale musíte veriť, musíte veriť,“ priznal Courtois po výhre DjMaRiio 3:2, ktorú si môžete pozrieť tu (Courtois sa pripojil k streamu od 26:30).

Pripomeňme, že Courtois si na tréningu 19. marca roztrhol meniskus a o deň neskôr sa podrobil operácii, pri ktorej Belgičanovi odstránili časť vnútorného menisku v pravom kolene.

Prvé informácie poskytnuté Španielmi hovorili o tom, že Courtois si dá dvojmesačnú prestávku od hrania, čo v praxi znamenalo, že ho už túto sezónu na ihrisku neuvidíme.

Ak sa však potvrdia Courtoisove predpovede, brankár by sa mohol vrátiť do hry v máji, keď Los Blancos nastúpia v lige s Cádizom, Granadou, Deportivom Alavés, Villarrealom a Betisom.

Po dvojzápase proti City sa dozvieme, či si Los Blancos zahrajú v semifinále Ligy majstrov, ktoré je na programe 30. apríla, 1. mája a odvety 7. a 8. mája.

zdroj: Twitch

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x