Domov Novinky Castilla prvý prípravný zápas zvládla, Segovianu zdolala 3:1

Castilla prvý prípravný zápas zvládla, Segovianu zdolala 3:1

Autor: Administrátor

Hráči rezervného tímu Realu Madrid majú narozdiel od áčka prvý prípravný zápas už za sebou. Zverenci Santiaga Solariho si poradili s účastníkom tretej divízie, Gimnásticou Segoviana 3:1.

Prvý polčas sa bez výraznejšej gólovej príležitosti skončil bez gólov. Cez polčas, samozrejme, oba tímy mohutne prestriedali. Solari urobil až deväť zmien. Ako sa ukázalo, pre Castillu mali veľkú váhu, pretože na ihrisko prišli aj Mario Rodríguez a Javi Muñoz. Títo dvaja mladíci sa postarali o góly v siete Segoviany. V 66. minúte mala už Castilla pohodlný trojgólový náskok a istotu víťazstva. Škoda, že si neudržala čisté konto. Za hostí sa v 75. minúte presadil Chupa a stanovil konečný rezultát stretnutia.

Real Madrid Castilla – Segoviana 3:1 (0:0)

Góly: 48. Rodríguez 1:0, 50. Muñoz 2:0, 66. Muñoz 3:0, 75. Chupa 3:1.

Real Madrid Castilla: Carlos Abad, Dani F., Reguilón, Javi Sánchez, Mario Hermoso, Tena, Lin, Ganfornina, Jordan, Borja Sánchez a Lazo. Striedali: Darío, Alex, Fidalgo, Luismi, Héctor, Seoane, Javi Muñoz, Garci, Cristian a Mario Rodríguez.

Gimnástica Segoviana: Facundo, Guille, Víctor Pérez, Chema, Anel, Manu, Chupo, Dani Arribas, Ayrton, Dani Calleja a Quino. Striedali: Pablo, De la Mata, Javi, Juanqui, Adrián, Kike a Alfonso.

zdroj: realmadrid.com