Domov Novinky Castilla prehrala aj so Zaragozou

Castilla prehrala aj so Zaragozou

Real Madrid Castilla prehral aj ďalší ligový zápas. Tentokrát čelil silnej Zaragoza na domácom štadióne Santiaga Bernabéua. Na zápase nechýbal ani Carlo Ancelotti.

Castilla stratila ďalšie tri dôležité body. Ani v tomto zápase nebolo B-čko Realu Madrid schopné vyhrať v zápase. Na toto stretnutie sa musí veľmi rýchlo zabudnúť a nájsť motiváciu do ďalšieho súboja.

Skóre stretnutia otvoril už v piatej minúte Ittura. Už vtedy to začalo vyzerať tak, že to nebude vôbec ľahký zápas. Hráči sa v zostave od zápasu k zápasu menia a tréner skúša rôzne varianty.

V prvom polčase okrem dvoch žltých kariet, jedna na strane Castilly a druhá Zaragozy, nepriniesol veľa napätia. Do druhého dejstva vstúpila Castilla o niečo aktívnejšie, čo jej aj prinieslo gól.

Franco Alviz vyrovnal skóre na 1-1 v 58. minúte zápasu. To však neublížilo Zaragoze, ktorá v 77. minúte strelila posledný gól zápasu a z Madridu si zobrala všetky tri body.

Zdroj: realmadrid.com