Domov Novinky Castilla na záver víťazne

Castilla na záver víťazne

Castilla ukončila neúspešnú sezónu víťazstvom.

V poslednom kole, v ktorom už o nič nešlo, vyhrali zverenci Zinedina Zidana v Tolede 1-0 zásluhou jediného presného zásahu vychádzajúcej hviezdy Borju Mayorala.

Prvé minúty boli vyrovnané, ani jeden z tímov si nevypracoval šance. Ako prví sa ale dostali k zaujímavej situácií domáci zásluhou Megíasa, ktorý ale Herrera neprekonal. Mayoral hneď na to kontroloval, ale peknou strelou nechal vyniknúť Manola.

V druhom polčase to bolo na nevyužité šance taktiež 1-1. Tú domácich spálil Iván Mateo a hostí zas Alváro a tak prišla chvíľa Borju Mayorala. Ten rozhodol po protiútoku vedenom Marcosom Llorentem.

Toledo 0-1 Real Madrid Castilla

Góly: 81. Borja Mayoral

Toledo: Manolo- Tomás Giró, Tete, Toño Vázquez Yellow Card , Rubén Garcés, Iván Mateo, Carlos Tornero, Joaquín Sorribas, Eneko Eizmendi, Rufino, Antonio Mejías

Castilla: Herrero- Varela, Noblejas, Diego Llorente, Jaime Sánchez- Sergio Aguza, Enzo Zidane, Odegaard, Álvaro, Burgui- Borja Mayoral