Domov Novinky Basketbalistom sa začína dariť aj v Eurolige – zaznamenali tretiu výhru po sebe

Basketbalistom sa začína dariť aj v Eurolige – zaznamenali tretiu výhru po sebe

Po druhej tohtosezónnej šnúre troch Euroligových prehier za sebou prichádza trojzápasová séria úspešná. V zápase proti Bambergu naši dokázali na súperovej palubovke zvíťaziť o 15 bodov, v pomere 66-81.

Real sa rozbehol hneď na začiatku, keď v prvých minútach naši ani raz neminuli kôš a šnúrou 0-12 si dokázali vybudovať slušný náskok. Pohodlné vedenie o 16 bodov svietilo na tabuli už na konci prvej štvrtiny a domáci až do konca zápasu na to už nedokázali odpovedať, pričom Real kontroloval celý priebeh zápasu. Najlepšími hráčmi z našich radov boli Thompkins (20 bodov), Causeur (13 bodov) a Tavares (9 bodov, 10 doskokov).