Domov Novinky Report: Real Sociedad 4-2 Real Madrid

Report: Real Sociedad 4-2 Real Madrid

Real Madrid zápas na štadióne Anoeta nezvládol a aj napriek tomu, že naši hráči vyhrávali už 0-2, nakoniec prehrali 4-2.

Vedenia sme sa ujali už v piatej minúte, keď Kroos nacentroval z rohového kopu loptu do vápna a tam ju Sergio Ramos usmernil hlavou k ľavej tyčke.

Sergio bol aj pri ďalšej veľkej šanci. Tá tentokrát prišla z priameho kopu, ktorý zahrával on sám. Obranca ale trafil iba brvno.

Real sa však onedlho tešil aj z druhého gólu. Gareth Bale dostal loptu na hranici vápna, oklamal obrancu a ľavou nohou prekonal domáceho brankára.

Tento gól, ktorý mal nášho súpera zlomiť, však spôsobil pravý opak. Pri prvej šanci súpera sa ešte vyznamenal Sergio Ramos, ktorý prvú nebezpečnú strelu dokázal zablokovať, no pri druhej akcii to bol práve on, ktorý si nedokázal postrážiť Martineza a ten dokázal prekonať bezmocného Casillasa.

Druhý zásah domáceho celku prišiel o 6 minút neskôr, keď sa opäť hlavou trafil Zurutuza. Stav do druhého polčasu bol tak vyrovnaný a začínalo sa prakticky od začiatku.

Všetci fanúšikovia si želali, aby naši hráči predviedli rovnaký nástup ako do prvej časti hry, no opak bol pravdou. Druhý gól Zurutuza strelil v 65. minúte a posledný klinec do rakvy Realu pridal striedajúci Carlos Vela o desať minút neskôr.

Real sa o výsledok chcel pobiť, no hráči San Sebastianu predviedli skvelý výkon a výsledok si už nenechali zobrať. Verme, že naši sa z prehry poučia a podobný výkon už nezopakujú. Teraz nás čaká reprezentačná prestávka a najbližší zápas odohráme až 16. septembra. HALA MADRID!