Domov Novinky Relevo: Ramos nechce zostať v Seville

Relevo: Ramos nechce zostať v Seville

Agent bývalého kapitána Realu odišiel pred Veľkou nocou do Spojených štátov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré sa uskutoční toto leto v Seville, je budúcnosť Sergia Ramosa. Vzhľadom na jeho kariéru, dôležitosť pre tím a samozrejme aj mediálny záujem je vec hojne komentovaná a vzbudzuje veľké emócie.

Sergio má na stole všetky možné scenáre. Relevo už informovalo, že jeho agent počúva ponuky a pred Veľkou nocou odcestoval do Spojených štátov, aby navštívil niekoľko klubov.

Toto bol vždy cieľ, ktorý cisára zaujímal. Aj keď je pravda, že jeho plat by tam bol nižší ako v iných krajinách, avšak jeho rodina by sa mohla cítiť príjemnejšie v USA.

Zatiaľ nie je nič isté a robia sa prvé kroky, no hráč momentálne nechce zostať v andalúzskom tíme.

Momentálne sa sústredí na čo najlepšie zakončenie sezóny a čo najrýchlejšie udržanie Sevilly v La Lige. Po návrate domov je druhým hráčom s najväčším počtom minút.

Tridsaťosemročný hráč má na konte viac ako 2500 minút vo všetkých súťažiach v tejto sezóne a iba Lucas Ocampos odohral viac ako on. Minulý rok v novembri ho zranenie vyradilo z hry proti Celte a Arsenalu.

Po skončení sezóny bude stretnutie s najvyššie postavenými ľuďmi v klube. Ramos prehodnotí ponúkanú novú zmluvu a predovšetkým športový projekt, ktorý pripravilo vedenie Sevilly.

Po tejto sezóne, v ktorej si získal sympatie veľkej časti fanúšikov, nechce futbalista v ďalšom ťažení opäť čeliť riziku boja o zostup.

V Seville sú aj ľudia, ktorí sa zdráhajú pokračovať v spolupráci so skúseným stopérom. Jeho situácia, podobne ako situácia Jesúsa Navasa, bude nepochybne jednou z najhorúcejších pri tvorbe projektu na sezónu 2024/25.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x