Domov Novinky Real Madrid premýšľa o hosťovaní Gülera

Real Madrid premýšľa o hosťovaní Gülera

Turecký futbalista Arda Güler nedostáva v tejto sezóne od Carla Ancelottiho príliš veľa priestoru a to napriek tomu, že taliansky lodivod ho zakaždým chváli.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Mladíka na úvod pôsobenia v hlavnom meste Španielska trápili viaceré zdravotné problémy. Od januára postupne získava hernú prax, avšak doposiaľ odohral iba 89 minút v štyroch dueloch.

Väčšina z nich prišla v zápase Copa del Rey proti Arandine, kedy bol jediný raz v základnej zostave. Na záverečnú štvrťhodinu naskočil aj do sobotného duelu s Gironou.

Už pred niekoľkými týždňami sa špekulovalo o tom, či pre nedostatok hracieho času bude figurovať v nominácii Turecka na európskom šampionáte.

Podľa informácií španielskeho denníku Sport existuje možnosť, že v lete odíde na hosťovanie, aby mal dostatok herného času. V januári odmietol ponuku Villarrealu.

Teraz záujem prejavili Tottenham a Bayer Leverkusen. V prípade odchodu ale Real Madrid vidí ako ideálnejšie iné kluby, kde by mal garantované minúty. Jednou z možnosti je takisto AC Miláno.

„Biely balet“ je veľmi spokojný, ako v tomto tíme vyrástol Brahim Díaz a teraz predvádza skvelé výkony pod vedením Ancelottiho.

Tento tréner dal Gülerovi jasne najavo, že musí byť trpezlivý a čakať na svoje šance. Navyše sa zdá pravdepodobné, že situácia sa v najbližšej dobe zlepší.

V najbližších dueloch by mohol niekoľkokrát naskočiť z lavičky, keďže mimo hry bude Bellingham. Navyše ak Real Madrid dokáže získať titul v predstihu, určite bude na ihrisko častejšie.

 

Zdroj: football-espana.net

Matej Kubove

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x