Domov Novinky Real Madrid musí podpísať útočníka

Real Madrid musí podpísať útočníka

Los Blancos potrebujú k Benzemovi spoľahlivú alternatívu.

Autor: Michal
4 komentáre

Real Madrid sa práve teraz snaží dosiahnuť veľa predajov. Bohužiaľ sa snaží predať hráčov o ktorých je minimálny záujem, a ktorí zväčša sami nechcú odísť. Marco Asensio, Mariano, Dani Ceballos, Borja Mayoral sú všetci hráči, pre ktorých klub nemá žiadne využitie, no zrejme ani nikto iný.

🔥 Benzema vs Lewandowski? Pozri si najnovšiu epizódu podcastu

V poslednej dobe svitlo svetielko nádeje aspoň v prípade odchodu Mayorala. Podľa Maria Cortegana a Arancha Rodriguez má Real Madrid v zásade uzavretú dohodu s Getafe o jeho predaji. Po uzavretí zmluvy dostane klub 10 miliónov eur.

Real Madrid nemôže absolvovať ďalšiu sezónu s Marianom ako druhým útočníkom

Real Madrid vyskúšal experiment s Hazardom ako falošnou deviatkou proti Barcelone. Experiment dopadol hrozne, ale bol to len jeden polčas, takže je tu potenciál na zlepšenie.

Ak to nepôjde dobre, potom by Real Madrid opäť zostal pri Marianovi ako jedinej čistej zálohe Benzemu.

Mariano jednoducho nie je dosť dobrý. O podpísaní mladého útočníka asi netreba uvažovať, pretože cez Benzemu by si veľmi nezahral a to nie je ideálny scenár pre mladého hráča.

Namiesto toho ak sa Real Madrid rozhodne pre skúseného útočníka, akým je Edin Džeko, mohlo by to byť zaujímavé. Jeho vek by znamenal, že by Džeko nežiadal väčšiu rolu v majstrovskom tíme.

Pozrime sa na Barcelonu. Ich útočníkom číslo jedna je Robert Lewandowski, ktorého podporuje ďalší kvalitný útočník Pierre-Emerick Aubameyang.

Nemusí to byť vždy mladý útočník, aby mohol byť oporou hráčovi akým je Benzema, a tiež to nemusia byť experimenty. Hráči ako Džeko by boli solídni. Je načase aby sa Real Madrid zamyslel nad touto možnosťou.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x