Domov Novinky Real Madrid môže kvôli Baleovi prísť o 40 miliónov eur

Real Madrid môže kvôli Baleovi prísť o 40 miliónov eur

Autor: Marek Varga
84 videní

Všetko nasvedčuje tomu, že Walesan sa toto leto vráti do Realu Madrid. Jeho zmluva s klubom vyprší až v roku 2022 a ak Bale v tíme zostane, znamená to obrovský finančný problém.

Posledné správy o zranení Balea určite nenapĺňajú Los Blancos optimizmom. V klube dúfali, že sa Walesan rozbehne pod vedením Josého Mourinha, ale toto sa zdá byť čím ďalej, tým viac nereálne.

Hráč odišiel na hosťovanie iba na sezónu a všetko nasvedčuje tomu, že po nej sa 31-ročný Bale vráti do španielskej metropoly.

Baleova zmluva s Realom vyprší až v júni 2022 a vízia, že posledný rok zmluvy strávi v Madride sa stáva veľmi reálnou.

To by pre klub znamenalo obrovské výdavky, pretože plat Walesana sa pohybuje na úrovni 20 miliónov eur a pre Los Blancos sú to celkové náklady až 40 miliónov eur. Jeho plat momentálne uhrádzajú Spurs.

Je však ťažké očakávať, že by to chceli robiť aj ďalší rok, keďže útočník odohral doposiaľ iba jedenásť zápasov a nikdy nebol na ihrisku celých 90 minút. Očakávalo sa od neho oveľa viac.

Walesan utrpel zranenie lýtka 23. decembra v zápase proti Stoke a médiá sa o tom dozvedeli až o týždeň neskôr. Už je známe, že futbalista sa na ihrisku neobjaví niekoľko týždňov.

Real Madrid sa začína zmierovať s tým, že sa Bale vráti a to by mohlo skomplikovať plánované prestupy klubu. Problém je v tom, že je ťažké predať hráča, ktorému zostáva rok do konca zmluvy a je stále menej užitočný.

40 miliónov eur, ktoré sa budú musieť vynaložiť na jeho plat môže dokonca znemožniť aj príchod Mbappého.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x