Domov Novinky Prezident Dinama Záhreb zavolal Modrićovi

Prezident Dinama Záhreb zavolal Modrićovi

Podľa chorvátskeho denníka 24sata Mirko Barišić, prezident Dinama Záhreb, nedávno kontaktoval Luku Modriča ohľadom jeho návratu do klubu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

38-ročný muž sa mu mal za ponuku poďakovať a neodmietnuť ju. Šéfovia Dinama Záhreb už mesiace dúfajú, že sa Luka Modrič vráti do klubu, z ktorého vstúpil do európskeho futbalu. Prezident klubu osobne skúsenému hráčovi odkázal, že dvere má vždy otvorené.

V Diname chcú Luku zo všetkých síl priviesť „domov“, aj keď Modrić má ponuky zo Saudskej Arábie a MLS. Je čoraz pravdepodobnejšie, že Los Blancos s ním nepredĺžia zmluvu a 38-ročný hráč ešte nie je pripravený zavesiť kopačky na klinec.

Mirko Barišić, prezident chorvátskeho klubu, v telefonickom rozhovore naznačil kapitánovi národného tímu, že by sa mal vrátiť.

Modrić sa mu nielen slušne poďakoval, ale povedal, že o takomto kroku aj vážne uvažuje. V klube si uvedomujú, že v tejto sezóne urobili veľa prestupových chýb, preto sa chcú v lete posilniť o najlepšieho hráča sveta za rok 2018. Rokovania medzi Dinamom a Lukom v najbližších týždňoch takmer určite naberú na obrátkach.

38-ročný už o záujme vie a teraz bude všetko závisieť od neho. Tím zo Záhrebu mu nemôže ponúknuť rozprávkové finančné podmienky ako Real Madrid alebo Saudi, no ponúkajú mu návrat domov.

Pripomeňme si, že v apríli 2023 pomenovalo Dinamo jedno zo svojich ihrísk po Lukovi Modrićovi. Samotný stredopoliar tam už absolvoval niekoľko tréningov s národným tímom.

Naozaj sa najlepší chorvátsky futbalista všetkých čias v lete vráti do vlasti? V súčasnej situácii je možné všetko…

zdroj: 24sata.hr

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x