Domov Zápasové spravodajstvo Pravdepodobné zostavy: Real Madrid – Eibar

Pravdepodobné zostavy: Real Madrid – Eibar

1 komentár

Králi pokračujú dnes v súťaži bez štyroch zranených hráčov a neistý je aj Toni Kroos, ktorý sa vrátil po zranení. Najväčším otáznikom je zloženie útočnej formácie.

Po prestávke zostávajú Dani Carvajal, Sergio Ramos, Fede Valverde a Eden Hazard na „maródke“. Los Blancos v decembrovom zápase hrali systémom 4-3-3.

Pri absencii Carvajala a Ramosa možno len ťažko očakávať nejaké prekvapenie v obrane. Odriozola je už späť po dlhšej pauze. Lucas a Nacho strávili dva týždne vo Valdebebas a Ferland Mendy neodohral v drese francúzskeho národného tímu ani minútu. Jediným hrajúcim obrancom bol Raphael Varane.

V stredovej línii nechávajú denníky MARCA a AS Toniho Kroosa na lavičke. Nemec pracoval s tímom iba včera.

Casemiro si počas prestávky poriadne oddýchol a určite zaujme mieswto v základnej zostave. Luka Modrić má za sebou tri zápasy. Pravdepodobné je, že v zostave dnes uvidíme Isca.

V ofenzíve chýba iba Eden Hazard. Karim Benzema je jedinou istotou v útoku a okolo neho bojujú o svoje miesto Vinicius, Rodrygo a Asensio.

PRAVDEPODOBNÉ ZOSTAVY

REAL MADRID: Courtois; Lucas, Varane, Nacho, Mendy; Casemiro, Modrić, Isco; Asensio, Vinícius a Benzema

Lavička: Łunin a Altube; Militão, Marcelo, Odriozola, Kroos, Arribas, Rodrygo a Mariano

SD Eibar: Dmitrović; Pozo, Oliveira, Arbilla, Soares; Diop, Aleix, Álvarez; Bryan Gil, Inui a Kike García

Lavička: Yoel; Burgos, Cote, Kévin, Dufur, Atienza, Quique González, Enrich, Pedro León a Arieta.

Zápas sa hrá o 16:15 na Estadio Alfredo Di Stefano a odvysiela ho stanica Digi Sport 3.