Domov Fanklub & komunita Posledný deň na súťaž o zájazd!

Posledný deň na súťaž o zájazd!

Autor: Marek
1 komentár 421 videní

Tí z vás, ktorí sa registrujú do 31.12.2021, t.j. dnes do polnoci budú zaradení do žrebovania o zájazd na zápas La Ligy medzi Realom Madrid a Espanyol Barcelona, ktorý sa uskutoční na prelome apríla a mája 2022.

Nie je potrebné vykonať žiadnu aktivitu navyše, stačí sa len registrovať. Registrácia je jednoduchá, nezaberie vám viac ako dve minúty a na druhej strane prinesie množstvo benefitov.

Nedávno nám dorazili aj členské karty z Madridu, ktoré každému členovi, ktorý sa k nám zaregistroval vyrobil samotný klub. Sme naozaj maximálne prepjení s Realom Madrid a to sa na Slovensku a v Českej republike nepodarilo nikomu!

Stačí ak si vyberieš to správne členstvo pre Teba, zaregistruješ sa na Patreone a to je všetko! Budú o Tebe vedieť aj v Reale Madrid 🙂

Navyše je to za cenu dvoch káv mesačne, poprípade VIP členstvo dve kávy a možno aj koláčik k tomu. Ale mysli na všetky benefity, ktoré dostaneš. Budeš súčasťou Tipovačky o ceny v hodnote 200 €, budeš mať dosah na exkluzívny merch. Na toto všetko majú nárok len členovia, nikto iný.

Počas roka sa môžeš tešiť na niekoľko prekvapení, ktoré chystáme, jednoducho ten, kto bude člen fanklubu, tak to pocíti. Samozrejme v dobrom. Našich už registrovaných členov potešil aj uvítací balíček 🙂

Od októbra sa registrovalo už takmer 150 členov, čo nás mimoriadne teší. Sme jedna veľká česko-slovenská rodina Madridistas.

Kľudne si to premysli a ak to stihneš do dnešnej polnoci, tak okrem toho že si pripiješ na nový rok 2022 môžeš byť aj zaradený do žrebovania o zájazd, ktorý zahŕňa ubytovanie, obojsmernú letenku a lístok na zápas. Vycestuješ s nami, takže nemáš sa čoho báť, so všetkým pomôžeme 🙂

Hala Madrid!

 
Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x