Domov Registrácia

Registrácia

Autor: Marek

ČLEN

VIP ČLEN

Potrebuješ poradiť?

Prinášame Ti podrobný návod na registráciu na Patreone, je to úplne jednoduché a nezaberie Ti to viac ako dve minúty Tvojho času. Návod nájdeš na tomto odkaze.

PATREON

Ako ste si mohli všimnúť, členstvá sa registrujú na Patreone. Prechádzame tak na skvelý systém, ktorý sme si predtým vyskúšali a je pre nás ako stvorený. Je to akoby sme mali vlastnú sociálnu sieť mimo Facebooku, Instagramu atď. 

Neprídete o nič, o čom budeme informovať, boli ste to práve vy, kto nám napísal, že mu nebol doručený mail, nezachytili ste informáciu na Facebooku atď. Teraz je to všetko vyriešené.

Aj platby za členstvo budú na mesačnej báze, nie na ročnej. Poplatok za Člena bude 3€ mesačne a za VIP člena 5€ mesačne. Patreon to takto má dané a my sa tomu prispôsobime. Môžete si aj stiahnuť apku do telefónu s názvom Patreon, alebo sa prihlasovať cez webové rozhranie. Všetko je to bezpečné a dôveryhodné.

Poplatky smerujú priamo Patreonu, a je potrebné ich uhradiť kartou, alebo prostredníctvom peňaženky PayPal.

Náš servis

Lístky na zápasy

Zabezpečíme Ti lístok na akýkoľvek zápas podľa členstva. La Liga, Liga majstrov, prípravné zápasy? Žiadny problém...

Spoločné zájazdy

Obľúbený benefit členov fanklubu. Zorganizujeme zájazd do Madridu, alebo iného európskeho meste, kde hrá náš Real.

Zľavy

Množstvo zliav u našich partnerov ako Alza, Footshop, Answear...

Náš eshop

Podľa typu členstva získaš 10% alebo až 15% zľavu na celý nákup.

Súťaže

Budeme pripravovať množstvo súťaží pre členov fanklubu.

Tipovačka

Obľúbená tipovačka, v ktorej môžeš získať hodnotné ceny. Len členovia sa môžu zapojiť.

Existujúci členovia a noví členovia

Vysvetlíme si, ako postupovať keď ste už boli registrovaní v našom fanklube a ako postupovať, keď ste úplne noví členovia. 

Existujúci členovia majú členstvo platné do 31.12.2021. Sú to členovia, ktorí sa registrovali koncom roku 2019 a bezplatne sme im predĺžili členstvo aj na rok 2021 kvôli pandémii. Existujúcemu členovi budeme vedieť zabezpečiť lístky do 31.12.2021, ale odporúčame sa registrovať cez Patreon, aby mohol využívať všetky benefity už odteraz. Existujúcim členom samozrejme odošleme aj členské karty z Madridu, o ktorých sme informovali mailom.

Noví členovia majú možnosť využívať benefity Členstva alebo VIP Členstva hneď. Neobdržia však kartičku z Madridu ihneď. My najskôr zašleme informácie o novom členovi do Madridu a definujeme si s klubom, kedy mu bude zaslaná členská karta. O všetkom vás budeme informovať. Je potrebné brať do úvahy fakt, že členovia ešte z roku 2020 obdržia kartičku až teraz, nakoľko klub mal túto činnosť ešte donedávna pozastavenú z dôvodu pandémie. Klub má čo doháňať a v prípade, že vystavenie kartičky zo strany klubu bude trvať dlhšie, sme ochotní ísť do dočasnej členskej karty, ktorú Vám zašleme. Ešte raz opakujeme, o všetkom budete informovaní.

ŠPECIÁLNE AKCIE PRE ČLENOV

Alza

Eshop, ktorý pozná určite každý z nás. Elektronika, drogéria, šport, auto-moto… Každý si nájde to svoje.

Answear

Spája módu a módne doplnky svetových značiek. Z pohodlia domova si môžete vybrať z 80 000 produktov.

Footshop

Pánska, dámska aj detská obuv, azda najznámejší predajca medzi mladými na Slovensku a v Českej republike.

Vjem

Kvalitné doplnky výživy, za ktorými stojí dlhoročný hráč NHL Boris Valábik.

Bonami

Designový eshop s doplnkami do domácnosti a nábytkom. Naozaj krásne veci v ponuke 🙂

... a ďalší

Dolaďujeme posledné detaily spolupráce aj s ďalšími známymi eshopmi. 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Nájdete tu odpovede na otázky ohľadom členstva vo fanklube.

Aktuálne členstvo Ti vyprší 31.12.2021, takže je na Tebe, či počkáš, alebo sa zaregistruješ už teraz. My Ti odporúčame registrovať sa už teraz, aby si si naplno užíval skvelé benefity, ktoré nove členstva prinášajú. Samozrejme pôvodnú kartičku z Madridu Ti doručíme, akonáhle nám prídu z klubu (sú omeškané z dôvodu pandemie). Členstvo za rok 2021 sme Ti neúčtovali.

Je to skvelá moderná forma združovania členov. Je to naša „vlastná ásociálána sieť“, kde Vám budeme prinášať novinky, a vám nič neunikne. Navyše je možné aj stiahnuť si aplikáciu do smartfónu – Android aj iOS.

Áno je to jediný spôsob, to je asi najväčšia novinka. Patreon to má takto dané. Ale to je to najmenej, do plusu je možno to, že nemusíš uhradiť vyššiu sumu naraz.

Samozrejme, že áno. Inak by sme do Patreonu nešli. Je to bezpečne, ako keď niečo objednáš cez eshop. Testovali sme to niekoľko mesiacov, všetko je v poriadku.

Samozrejme, kým nezrušíš členstvo na Patreone, si našišm platným členom. Dokonca my Ti budeme automaticky posielať aj členskú kartu, aj po roku, po dvoch atď. 

Aby sme mali aspoň nejakú istotu, tak Ti pošleme po dvoch uhradených mesiacoch. Ak by si to potreboval urýchliť, pošli nám mail na [email protected] a dohodneme sa.