Domov Novinky Peking Ducks 86-92 Real Madrid Baloncesto

Peking Ducks 86-92 Real Madrid Baloncesto

Viac ako 9600 kilometrov od domova sa Real Madrid stretol s čínskym klubom Peking Ducks. V histórii to bol prvý zápas Realu Madrid v Číne.

Obrana Ducks sa na svojho súpera poriadne pripravila a v prvých štyroch minútach hráči Realu zaznamenali iba dva body. Potom ale za krátky čas dokázali všetko napraviť. Našim sa darila streľba aj spoza perimetra a už v polčase vyhrávali 36-42.

Trend útočnej hry pokračoval aj v druhom polčase, no sebadôvera, ktorá bola náskokom vytvorená spôsobila, že tím stratil svoju ostražitosť, čo Ducks využili. Číňania išli do poslednej štvrtiny s vedením 65-61, pričom tretiu štvrtinu vyhral o desať bodov.

V poslednej časti naši hráči hrali na plné obrátky a hru sa im v posledných minútach podarilo otočiť. S Čínou sa tak rozlúčili víťazstvom 86-92.