Domov Novinky Nico Paz pred dôležitým rozhodnutím

Nico Paz pred dôležitým rozhodnutím

Mladík analyzuje svoju situáciu v kráľovskom klube a niekoľko ponúk, ktoré dostal.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Nico Paz si hľadá miesto v Reale Madrid alebo mimo neho. Nevie, kde bude hrať v budúcej sezóne a momentálne je na vážkach, či pokračovať v Castille aj tretiu sezónu, alebo si hľadať miesto mimo kráľovského tímu.

Rodák z Tenerife momentálne analyzuje situáciu a ponuky klubov ako Leganés a premýšľa o svojom konečnom rozhodnutí.

Napriek tomu, že Nico môže v lete dostať šancu v prvom tíme, kvôli možným nepríjemným absenciám Ancelottiho, súvisiacich s výkonmi hráčov na EURO a Copa América pre neho nebude mať trvalé miesto v prvom tíme. Je si toho vedomý.

Real Madrid s Argentínčanom počíta, ale podobne ako v prípade ostatných hráčov Castilly sa tréneri a vedenie Los Blancos neuzatvárajú pred jeho predajom, ak dostane zaujímavú ponuku.

Stále by bol pod drobnohľadom Realu, ktorý mu verí, ale v posledných mesiacoch minulej sezóny sa 19-ročný hráč nerozvíjal tak, ako sa očakávalo.

V polovici sezóny mal Nico Paz všetko vo svojich rukách. Zdalo sa, že prekonal všetky možné múry, aby sa dostal do prvého tímu, dokonca strelil gól v Lige majstrov, ale po pohárovom zápase proti Arandine sa všetko zmenilo. Ancelottimu sa niečo nepáčilo a záložníka potom už ani nenominoval.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x