Domov Fanklub & komunita Merengues.cz a Halamadrid.sk sa spájajú

Merengues.cz a Halamadrid.sk sa spájajú

Autor: Marek Varga
18 komentárov 2015 videní

Český portál Merengues.cz a naša webstránka Halamadrid.sk sú odteraz jeden a ten istý projekt. Teší nás, že sme dosiahli dohodu o zlúčení dvoch webov zameraných na náš milovaný Real Madrid.

Po tom, čo majitelia portálu Merengues.cz avizovali, že sa svojmu projektu nedokážu natoľko venovať, oslovili sme ich s možnosťou zlúčenia na základe podnetu fanúšikov práve z tejto stránky.

Merengues.cz mali skvelých diskutérov a samotná úroveň diskusie pod článkami bola vynikajúca. Stále robíme maximum preto, aby sme pre vás pripravili čo nejlepšie prostredie na diskusiu.

Sme veľmi radi, že títo fanúšikovia oslovili práve nás a my sme sa postarali spolu s majiteľmi Merengues.cz o zlúčenie týchto dvoch projektov. Dnes je už takmer všetko hotové.

Doména Merengues.cz je presmerovaná na tú našu Halamadrid.sk a veríme, že to bude pre nás úspešný krok k ďalšiemu rozvoju nášho webu. Vy budete jeho súčasťou.

Ďakujeme majiteľom, fanúšikom a návštevníkom webu Merengues.cz k dosiahnutiu tejto dohody a veríme, že sa všetci budú u nás cítiť komfortne.

Halamadrid.sk = Merengues.cz

Subscribe
Notify of
18 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

18
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x