Domov Novinky Mayoral pred Jovicom?

Mayoral pred Jovicom?

Autor: Administrátor
0 komentár

Klub pracuje na hľadaní vhodného hosťovania pre Luku Jovica, zatiaľ čo Zidane plánuje zahrnúť do nominácie Borju Mayorala na prvý zápas sezóny La Ligy s Realom Sociedad.
23-ročný Borja Mayoral si opäť získal dôveru Zinedina Zidana. Madridský útočník bol jedným z najvýraznejších hráčov predsezónnej prípravy a jeho výkony nezostali bez povšimnutia Zinedina Zidana. Francúz mu dal príležitosť byť členom prvého tímu v sezóne 2017/18.
Mayoral mohol dokonca predbehnúť aj Luku Jovica v poradí útočníkov. Až natoľko, že sa klub snaží nájsť hosťovanie pre Srba, čo je scenár, o ktorom sa ani len neuvažovalo pred niekoľkými mesiacmi.
V Madride majú obavy z nedostatočnej formy, ktorú predviedol vo svojej prvej sezóne a tiež z problémov mimo ihriska. Na druhej strane sú si istí, že vo veku 22 rokov má čas na predvedenie svojich kvalít na ihrisku.
Zvažuje sa hosťovanie
V klube sa preto rozhodli hľadať pre Jovica hosťovanie. Potrebuje si znovu získať dôveru. Potrebuje klub, v ktorom môže opäť odohrať 40 zápasov a znovu objaviť svoju formu na strieľanie gólov. S súboji s Benzemom by bolo pre neho veľmi náročné získať miesto v základnej zostave pod Zidanom.
AC Miláno je v posledných mesiacoch klubom, ktorý sa zaujímal o Jovica a po dohode s Brahimom Diazom sú vzťahy so španielskym veľkoklubom veľmi dobré.
Veľa hráčov v útoku nebude Zidanovi k dispozícii
Zidane plánuje zahrnúť do zápasu s Realom Sociedad Mayorala, ktorý strávil posledné dve sezóny na hosťovaní v Levante.
Hazard, Asensio, Lucas Vázquez, Isco, Jovic a Mariano sú zranení a nebudú k dispozícii na prvý zápas Los Blancos v novej sezóne. To dáva šancu Mayoralovi, aby do zápasu zasiahol.
Mayoral bol neustále spájaný s prestupom do Valencie, Levante, Lazia, Fiorentiny a Marseille. Keďže jeho zmluva končí v roku 2021, čoskoro bude prijaté definitívne rozhodnutie o jeho budúcnosti. Vždy sa vyjadroval, že jeho prioritou je zostať v Madride.
V Madride sa musia rozhodnúť, či ho predajú, alebo predĺžia zmluvu.
zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x