Domov Madridismo: Podpora našej činnosti a skvelé výhody pre Teba

Madridismo: Podpora našej činnosti a skvelé výhody pre Teba

Autor: Marek

Madridismo berte v prvom rade ako možnosť podporiť chod webu a našu prácu. Už niekoľko rokov vám prinášame množstvo informácií zo sveta Realu Madrid.

Už či chceme, alebo nie, Real Madrid sa stal súčasťou nášho života 🤍. Je to najlepší klub v histórii futbalu a preto si vyžaduje veľkú pozornosť celého sveta. Sme radi, že aj na našom malom Slovensku spolu s bratmi Čechmi budujeme komunitu Los Blancos.

Nový lojalitný program Madridismo vnímaj hlavne ako podporu nášho tímu, ktorý denne niekoľko hodín pracuje na novinkách, informáciach a projektoch spojených s Realom Madrid.

Chceme sa posúvať vpred a s malou podporou od vás to bude o čosi jednoduchšie. Na oplátku vám poskytneme skvelé benefity, ktoré ešte budeme postupne dopĺňať.

  • cena za lojalitný program Madridismo sú 3 € / mesiac (bezpečná platba bude realizovaná na mesačnej báze po zadaní údajov z platobnej karty)
  • za cenu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíte našu prácu a my sa budeme posúvať vpred a neustále zlepšovať kvalitu, služby a všetko čo je s tým spojené
  • Madridismo môžete kedykoľvek zrušiť, ničím sa neviažete

Ceníme si každého jedného z vás, kto sa nás rozhodol dobrovoľne podporiť pomocou nášho oficiálneho účte na platforme Patreon. Jedná sa o pohodlnú a hlavne overenú platformu, ktorú v dnešnej dobe využíva mnoho tvorcov, startupov, umelcov, hudobníkov, blogerov alebo Youtuberov.

Našu prácu môžete podporiť zo svojej platobnej karty, Apple pay, Google pay alebo cez platobný systém Paypal. Ide o mesačný paušálny príspevok, ktorý sa môže kedykoľvek zrušiť.

V konečnej sume je započítaná daň a poplatok za spracovanie platby, takže konečná suma je 3,60 €.

Samozrejme niečo za niečo. Platforma Patreon nám umožňuje poskytnúť vám nové možnosti, čo sa týka multimediálnej tvorby, takže sa máte na čo tešiť. V kombinácii s našimi benefitmi vám budeme robiť radosť a vy budete súčasťou rodiny Madridismo.

Ako podporiť portál HalaMadrid.sk?

Pripravili sme pre vás krátky návod na veľmi jednoduchú registráciu na Patreone.

  1. Navštívte našu stránku na Patreone – https://www.patreon.com/halamadridsk
  2. Kliknite na Join
  3. Prihláste sa cez Google/Facebook, ale vyplňte formulár so 4 údajmi /hotové do 30 sekúnd/
  4. Zvolíte krajinu Slovensko alebo Česká republika
  5. Zvolíte spôsob platby a vyplníte údaje z platobnej karty
  6. Hotovo 😉

Ďakujeme každému z vás, kto sa rozhodol podporiť náš projekt. Fungujeme už osem rokov na dennej báze a chceme tvoriť viac obsahu rôzneho druhu. Vy nám k tomu môžete pomôcť 🙏

Ak potrebujete pomôcť s registráciou, alebo potrebujete získať viac informácii, volajte na našu Infolinku 0917 77 88 38.

 

Become a Patron!