Domov Fanklub & komunita MADRIDISMO: Aj ty môžeš byť držiteľom plagátu s podpismi!

MADRIDISMO: Aj ty môžeš byť držiteľom plagátu s podpismi!

Autor: Marek
42 komentárov 2427 videní

Madridisti, nedávno sme spustili program na MADRIDISMO, ktorý vám prináša množstvo benefitov a zároveň tým poháňate našu prácu smerom vpred.

Vážime si každého, kto sa rozhodol podporiť náš projekt, alebo sa ešte len rozhoduje. To, že byť súčasťou MADRIDISMO bude riadna pecka, svedčí aj fakt, ktorý sme si pre vás pripravili.

Každý fanúšik Realu Madrid túži mať podpisy hráčov Los Blancos, má to nevyčísliteľnú zberateľskú hodnotu. Vďaka našim kompetenciám sa na pravidelnej báze dostávame k takýmto suvenírom priamo z klubu. Len nedávno bola ukončená aukcia o podpísaný dres a vďaka nej sme venovali Svetielku nádeje až 1866 eur.

PLAGÁT MÔŽEŠ MAŤ AJ TY

Teraz sa nebude nič dražiť a vy si môžete prísť tiež na svoje! Každý, kto sa už stal súčasťou MADRIDISMOalebo každý, kto zvažuje túto možnosť a zaregistruje sa, bude zaradený do žrebovania o plagát s podpismi hráčov aj trénera.

Stačí, ak podporíš náš projekt za cenu dvoch káv mesačne a 1. septembra môžeš byť vyžrebovaný a my Ti plagát s podpismi darujeme. Na Slovensku a v Čechách nemá nikto takú možnosť ako práve my.

Môžeš sa tešiť aj na ďalšie súťaže a novinky, ktoré chystáme. Byť súčasťou MADRIDISMO bude naša spoločná cesta plná prekvapení a zážitkov.

Vážime si Vašu podporu a budeme Vám ju oplácať 😉

AKO ZÍSKAŤ PLAGÁT S PODPISMI?

Stačí, ak nás podporíš sumou 3 eurá mesačne na Patreone a 1. septembra budeš v žrebovaní o tento skvelý a hodnotný suvenír. Platí to aj pre fanúšikov, ktorí sa už registrovali a sú súčasťou MADRIDISMO.

Všetko o registrácií sa dozvieš tu – https://halamadrid.sk/madridismo/

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

 
Subscribe
Notify of
42 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

42
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x