Domov Fanklub & komunita Krásna footgolfová nedeľa za nami, 3. kolo Slovenskej FootGolfovej Tour – Hara.sk CUP

Krásna footgolfová nedeľa za nami, 3. kolo Slovenskej FootGolfovej Tour – Hara.sk CUP

Autor: Administrátor
20 videní

V nedeľu 22. apríla sme sa po prvýkrát stali súčasťou Slovenskej FootGolfovej Tour aj po organizačnej stránke. Stali sme sa totiž spoluorganizátorom Slovenskej FootGolfovej Asociácie a turnaj sa niesol v duchu oficiálneho fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia. Turnaj bol pomenovaný podľa nášho hlavného partnera footgolfového klubu – Hara.sk CUP.

Na turnaji sa zúčastnilo celkovo až 90 footgolfistov a footgolfistiek zo Slovenska a Maďarska. Na našom turnaji bola zaznamenaná historicky najvyššia účasť v Slovenskej FootGolfovej Tour. Pre členov SFGA sme si pripravili na konci turnaja aj malé prekvapenie – prebehlo žrebovanie o zájazd na zápas Realu Madrid v novej sezóne. Žrebovalo sa zo score kariet, ktoré každý odovzdal po odohratí turnaja.

Dejiskom boli 3. kola Tour boli Šurany. Momentálne najkvalitnejšie footgolfové ihrisko na Slovensku. Vždy pripravené nielen na turnaje, ale kedykoľvek si idete zatrénovať, vždy je ihrisko v perfektnom stave. Práve v Šuranoch si odbili premiéru naše nové dresy, ktoré nám dodal náš partner – Futbalshop.sk.

Náš tím reprezentovali Ján Harík, Peter Kluka, Róbert Spodniak, Miroslav Vincúr, Vladimír Uhrin a Marek Varga. Vyzdvihli by sme výkon Petra Kluku, ktorý stanovil svoj osobný rekord a ihrisko zahral na 62 kopov, čiže 10 pod PAR. Svoj osobný rekord zaznamenal aj Róbert Spodniak, ktorému sa podarilo zahrať na 68 kopov, čo je 4 pod PAR. V seniorskej kategórií nad 45 rokov nás reprezentoval Miroslav Vincúr s celkovým skóre 76 (4 nad PAR).

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“30″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

 

Turnaj vyšiel najlepšie Tomášovi Bartkovi zo Seneckého FootGolfového Teamu, ktorý stanovil súťažný rekord ihriska so skóre 54 (18 pod PAR) a doviedol tak k víťazstvu aj svoj klub v kategórií Kluby. Na druhom mieste skončil Gábor Simonyi (15 pod PAR) z Maďarska a na treťom mieste Tomáš Kikuš (14 pod PAR).

V ženskej kategórií dominovala Rebeka Režná z Kráľovského footgolfového clubu so skóre 65 (7 pod PAR) a v juniorskej kategórií dominoval jej brat Samuel Režný so skóre 78 (6 nad PAR). Kategóriu Muži nad 45 rokov ovládli maďarskí hráči, vyhral ju Tibor Balogh so skóre 60 (12 pod PAR). 

Po vyhodnotení a odovzdaní cien víťazom nasledovalo spomínané žrebovanie o zájazd, v ktorom prezident fanklubu Marek Varga vyžreboval fanúšika Realu Madrid Róberta Spodniaka, ktorý je zároveň hráčom La Peňa Madridista de Eslovaquia.

Kvalita FootGolfu na Slovensku má stúpajúcu tendenciu a sme radi, že sme mohli byť súčasťou Slovenskej FootGolfovej Tour v Šuranoch. Tento šport si jednoducho získa srdcia každého, kto ho vyskúša. Ak by ste si ho chceli vyskúšať spolu s nami len tak tréningovo, neváhajte nás kontaktovať mailom na [email protected]

Ďakujeme každému, kto sa zúčastnil a držíme palce do ďalších bojov! Samozrejme ďakujeme našim sponzorom Hara.sk, CitySafety.sk, PreZahrady.sk, LalikBus.sk, PlatanPlus.sk a WaterSolutions.sk

Odporúčame