Domov Mužstvo James sa chce vrátiť do Realu Madrid

James sa chce vrátiť do Realu Madrid

Autor: Administrátor
14 videní

James Rodríguez by bol pravdepodobne najšťastnejším futbalistom, keby sa mu podarilo vrátiť späť do Madridu.

Keď James odchádzal z Madridu, zo svojho klubu snov, do Bayernu Mníchov, urobil to férovo a profesionálne, aby si udržal s týmto klubom dobré vzťahy.

Kolumbijský záložník sa rozhodne netají svojou náklonnosťou k Madridu a viac krát v rozhovoroch povedal: „Keby mám možnosť vrátiť sa na Estadio Santiago Bernabéu, urobil by som to.“

James si dokonca nechal aj svoj dom v Madride a do teraz si udržuje veľmi dobré vzťahy s hráčmi a priateľmi z Madridu.

Vo viacerých rozhovoroch priznal, že odchod do Bayernu bol pre neho veľmi náročný. V rozhovore pre Edu Aguirre v El Chiringuito James povedal:

„Bolo naozaj smutné a veľmi ťažké odísť, pretože hrať v Madride, bol vždy môj sen. Vždy keď môžem, sledujem ich zápasy. V Reale som tvrdo trénoval ale každý tréner má svoje vlastné preferencie a ja to ako hráč musím rešpektovať. Futbal je už taký, niekedy si tam, kde chceš byť a inokedy nie, ale potom sa tam vrátiš.“

Aktuálna situácia v kráľovskom klube je jeho návratu naklonená. Po odchode trénera Zinedina Zidana, ktorý dával Jamesovi málo priestoru a uprednostňoval iných hráčov, sa James pozerá na návrat do Realu s veľkým nadšením.

Problémom je ale jeho zmluva, na základe ktorej je návrat veľmi zložitý. Bayern má právo nechať si Jamesa bez ohľadu na to, čo povie Real Madrid.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x