Domov Novinky Isco sa odmietol ďalej rozcvičovať…

Isco sa odmietol ďalej rozcvičovať…

Autor: Marek
3 komentáre 3857 videní

Isco sa odmietol ďalej rozcvičovať po tom, čo sa dozvedel, že ešte nie je naplánovaný jeho vstup na ihrisko. Carlo Ancelotti reagoval tak, že ho pustil na ihrisko.

V nedeľňajšom zápase proti Granade urobili tréneri Realu Madrid prvé striedanie v 71. minúte, keď Viníciusa Júniora nahradil Rodrygo Goes. Po nástupe útočníka sa rozcvičovali Luka Jović, Eduardo Camavinga a Isco.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

V 78. minúte si Davide Ancelotti, Carlov asistent a syn, privolal Joviča a Camavingu. Isco prišiel so spoluhráčmi k lavičke, nakoľko to pochopil tak, že aj on nastúpi do hry.

Keď od Davida počul, že zatiaľ nastúpia len Jovic a Camavinga… odmietol sa ďalej rozcvičovať a sadol si na lavičku.

Vysielatelia SER a Onda Cero, ktorí mali na mieste reportérov a ktorí sa zhodujú v tomto príbehu, uvádzajú, že Davide okamžite požiadal Carla, ktorý sledoval stretnutie, o rozhodnutie v tejto veci.

Talian sa chystal otočiť na lavičku a po chvíľke rozmýšľania sa rozhodol pustiť na ihrisko Isca s Jovicom a Camavingom.

„Čo sa týka Isca, mysleli sme, že ho pustíme do hry o niečo neskôr, ale už bol rozcvičený, takže nakoniec išiel s ostatnými,“ povedal Ancelotti na tlačovej konferencii úprimne o situácii.

Rádio pochválilo trénera za úprimnosť a zdôraznilo, že Talianova pokojná povaha znamenala, že stredopoliara jednoducho pustil na ihrisko namiesto toho, aby z toho urobil škandál a živil médiá.

Fernando Burgos z Onda Cero však dospel k záveru, že toto bola ďalšia epizóda Isca na zostupnej špirále a že Španiel sa po vstupe prezentoval žalostne.

Hneď po vstupe obdržal kartu za napadnutie súperovho členka a predviedol hrozný postoj, prakticky vôbec nebehal.

Pre stredopoliara to bolo siedme vystúpenie v sezóne, no prvé od septembra. Zmluva mu vyprší v júni a od 1. januára bude môcť slobodne rokovať so zainteresovanými klubmi.

zdroj: SER, Onda Cero

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x