Domov Novinky Hviezda Realu Madrid odpovedá kritikom výkonom proti Athletic Bilbao

Hviezda Realu Madrid odpovedá kritikom výkonom proti Athletic Bilbao

Výhra 3:2 nad Villarrealom v Copa del Rey bola pre Real Madrid obrovskou vzpruhou.

Autor: Michal
0 komentár

Je skvelé vidieť, že tím Carla Ancelottiho to potvrdil výhrou 2:0 nad Athletic Bilbao na San Mames. Góly strelili Karim Benzema a Toni Kroos. Bol tu však ďalší hráč, s ktorým museli byť fanúšikovia spokojný a ktorý odpovedal na veľkú kritiku.

Viacerí hráči Realu Madrid po prestávke na majstrovstvách sveta stratili formu. Ten, ktorého výkony sa dostali azda pod najväčšiu kritiku, je Antonio Rudiger.

Rudiger prišiel v lete, po tom čo mu vypršal kontrakt v Chelsea. Počas posledných 18 mesiacov na Stamford Bridge bol jedným z najlepších obrancov na svete. Ale v drese Realu Madrid sme toho doteraz veľa nevideli.

Hviezda Realu Madrid odpovedá kritikom skvelým výkonom

Po niekoľkých zlých výkonoch však Rudiger predviedol veľkú parádu proti Athleticu Bilbao. Real Madrid odišiel zo San Mames nielen s tromi bodmi, ale aj s čistým štítom, čo bolo v tejto sezóne pre Los Blancos zriedkavé.

Rudigerov výkon proti Athletic Bilbao bol určite krokom správnym smerom. Vyzeral najlepšie za dlhú dobu.

Teraz ide o to, aby staval na tomto výkone a pokračoval na tejto úrovni, pretože ak má byť Real Madrid v tejto sezóne úspešný, potrebuje konzistentnosť. Všetci vieme čoho je nemecký stredný obranca schopný v rámci svojich možností.

Samozrejme existuje niekoľko ďalších hráčov ktorí si zaslúžia pochvalu, ako napríklad Camavinga. Dúfajme, že sa to odteraz bude len zlepšovať a Real Madrid ukáže svoju silu.

zdroj: therealchamps.com

Michal

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x