Domov Novinky Florentino Pérez sa stretol so Sergiom Ramosom!

Florentino Pérez sa stretol so Sergiom Ramosom!

Autor: Marek Varga
24 komentárov 2669 videní

Denník AS uvádza, že Florentino Pérez sa v piatok stretol so Sergiom Ramosom. Ako táto konverzácia prebehla, zatiaľ nie je známe.

Javier Matallanas, ktorý v denníku AS zverejňuje dôverné informácie zo španielskeho futbalového sveta a v posledných týždňoch bol jedným z tých, ktorí robili rozhovory s prezidentom Los Blancos o Superlige, uvádza, že stretnutie Ramosa s Florentinom sa uskutočnilo v piatok okolo 13.00 vo Valdebebas.

Zamestnanci tréningového strediska boli príchodom Ramosa prekvapení, pretože ho vo Valdebebas niekoľko dní nevideli.

Zdroje z klubu pre Matallanasa uvádzajú, že tam bol aj prezident Realu Madrid a že sa obaja nakoniec stretli. Po skončení rozhovoru zdroje uviedli, že obaja mali úsmev na tvárach.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Matallanas pripúšťa, že stále neexistujú žiadne informácie o priebehu rozhovoru a môže iba sprostredkovať správu, že samotné stretnutie sa uskutočnilo.

Tento týždeň sa zintenzívnili správy o tom, že Ramos je pripravený akceptovať predĺženie zmluvy o 1 rok so znížením platu o 10%, ale nechce urobiť prvý krok a zatelefonovať Florentinovi.

V týchto týždňoch bol stopér spájaný s Parížom Saint-Germain, Manchesterom City, ba dokonca aj so Sevillou.

Matallanas zdôrazňuje, že sa pýtal, či je niečo dohodnuté, ale nikto nič nepotvrdil a podľa jeho názoru išlo o džentlmenskú dohodu, na základe ktorej žiadne informácie do médií nezverejnia.

Novinár však dospieva k záveru, že možno povedať, že sa mohli otvoriť dvere k tomu, aby 35-ročný hráč zostal v Reale Madrid, a zostane aj budúcu sezónu v tíme Los Blancos.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
24 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

24
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x