Domov Novinky David Soria je krôčik od Realu Madrid!

David Soria je krôčik od Realu Madrid!

Španielsky brankár má nahradiť Andriyho Lunina, ktorý chce opustiť klub. José Ángel Sánchez a Ángel Torres však hovoria aj o ďalších hráčoch Realu, ktorí by sa mohli presunúť do Getafe.

Autor: Marek Varga
1 komentár

Real Madrid a Getafe momentálne rokujú, aby dokončili prestup Davida Soriu. Diskutujú aj o budúcnosti ďalších hráčov spojených s Realom Madrid.

Rozhovory sa týkajú hráčov ako Latasa, ktorý je na hosťovaní a madridský klub by ho mohol kúpiť za približne tri milióny eur.

Medzi José Ángelom Sánchezom a Ángelom Torresom prebiehajú rokovania, ktoré pravdepodobne povedú k prestupu brankára na Santiago Bernabéu. Soria, ktorý má 30 rokov, sa vráti do svojho domova, pretože v minulosti strávil mnoho rokov v akadémii Los Blancos.

Real Madrid sa už včera stretol so zástupcami hráča a dosiahol dohodu, ktorá bude schválená, keď oba kluby dosiahnu kompromis ohľadom prestupu brankára.

Soria má byť samozrejme druhým brankárom a náhradníkom Courtoisa. Skúsený brankár garantujúci kvalitu umožní prípadný prestup Lunina, ktorý chce hrať viac minút v inom klube.

Ukrajinský brankár cíti, že sa jeho etapa v Madride skončila a hľadá klub, kde by mohol pravidelne hrávať. Lunin vie, že s Courtoisom nebude mať šancu často hrávať, preto zvažuje odchod.

Real si to uvedomuje a preto rýchlo konal, aby za neho našiel náhradu. Soria, ako uvádza denník MARCA, bol vybraný vedením Los Blancos a klub sa rýchlo pustil do práce.

Okrem Latasu, ktorý presvedčil klub na konci sezóny pod Bordalásom, sa Getafe zaujímajú aj o ďalších hráčov ako Sergio Arribas a Peter Federico.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x