Domov Novinky Brahim a dlho, dlho nikto

Brahim a dlho, dlho nikto

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid pozorne sleduje vývoj hráčov, ktorých má na hosťovaní. Správy však nie sú uspokojivé. Iba Brahim a v menšej miere Odriozola môžu povedať, že sa im túto sezónu darí dobre.

Brahim sa pomaly stáva modlou. Jeho čísla vyvracajú všetky pochybnosti: štyri góly a dve asistencie v deviatich zápasoch. Dva góly priniesli mužstvu víťazstvá nad Sampdoriou a Speziou.

Fanúšikovia sú potešení útočníkovým talentom, čo je tiež dobrá správa pre tím Los Blancos. Dvadsaťdvaročný mladík sa neustále vyvíja a napriek tomu, že jeho hosťovanie je platné do roku 2023, v zmluve nie je zahrnua klauzula o vyplatení. Budúcnosť Díaza je teda pod plnou kontrolou Los Blancos.

V opačnom prípade sú takmer všetci ostatní hráči Real Madrid, ktorí sú na hosťovaní. Mayoral prežíva chvíle hlbokej frustrácie. Jeho prípad môže byť najviac znepokojujúci, pretože v lete bola k dispozícii možnosť hosťovania v Crystal Palace, ale Mourinho to zrušil.

Potom portugalský tréner odložil Borju niekam bokom. V tejto sezóne nazbieral dovedna 41 minút a v posledných troch zápasoch Serie A ani nevybehol na ihrisko.

Kubova situácia tiež nie je veľmi zaujímavá. Stredopoliar od momentu, kedy odišiel z Madridu bojuje so zranením menisku. Momentálne sa nevie, kedy sa dá očakávať jeho návrat do hry.

Je škoda, že 20-ročný mladík vypadol práve vtedy, keď sa stal dôležitým hráčom v tíme Luisa Garcíu, a jeho spolupráca s Kangom začala vyzerať sľubne.

Odriozola zasa začína vo Florencii oživovať. Cieľ zbierať minúty sa zatiaľ dôsledne plní. Pravý obranca má v tíme silné postavenie a v základnej zostave odohral štyri z posledných piatich zápasov.

Reinierov osud je celkom iný. Brazílčan stále nemôže preniknúť do zostavy Borussie a podľa správ madridskej tlače môže byť jeho hosťovanie v januári ukončené.

Útočník svoju situáciu nezlepšil a v tejto sezóne strávil na trávniku iba 47 minút. Real Madrid sa čoraz viac obáva týchto prestojov svojho 19-ročného mladíka a už sa mu hľadá nový klub na hosťovanie.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x