Domov Novinky Zúfalstvo okolo Balea

Zúfalstvo okolo Balea

Autor: Administrátor
116 videní

Real Madrid naďalej hľadá spôsob ako sa zbaviť Balea. Nikto v klube ani nepočíta so zárobkom z prípadného prestupu.
Uvažuje sa dokonca aj o doplatku, ktorá prinúti hráča odísť.
Real Madrid je už zúfalý z budúcnosti Garetha Balea. Klub si uvedomuje, že zisk z Baleovho predaja je takmer nemožný, preto nikto nevylučuje to, že odíde zadarmo.
Je tu aj ďalší problém – jeho nadpriemerný plat. Momentálne inkasuje 14,5 milióna v čistom. Real Madrid však stojí v skutočnosti až 30 miliónov eur vrátane daní. Ak zohľadníme aj skutočnosť, že Baleova zmluva platí do roku 2022, dlhuje mu klub aj daňový úrad až 60 miliónov eur.
Situácia je už tak kritická, že podľa informácii z britského denníka The Telegraph by bol Real Madrid schopný pokryť až polovicu mzdy, len aby odišiel do iného klubu.
Najčastejšie sa spomína Premier League. Bale pozná anglické zápasy a kluby tam majú najväčšie zisky z televíznych práv a práve preto je predpoklad, že sa presunie tam.
Anglicko je aj krajinou, kde stále pretrváva dôvera v Baleove schopnosti. Najviac sa o neho zaujímajú Manchester United a Tottenham Hotspur.
Práve Mourinho, v súčasnosti tréner Tottenhamu chcel v roku 2016 získať do Manchesteru Uniteda waleského krídelníka a preto sa Real Madrid radšej chránil a podpísal s nim 6-ročnú zmluvu, ktorá trvá do júna 2022. 
V tom čase mal Bale nespochybniteľné miesto v prvom tíme Los Blancos a nikto nemohol predvídať, že sa to za pár rokov úplne zmení.
zdroj: telegraph.co.uk, as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x