Domov Novinky Zdanlivo zabudnutý hráč súčasťou budúcnosti Realu Madrid

Zdanlivo zabudnutý hráč súčasťou budúcnosti Realu Madrid

Autor: PDReal
3 komentáre 1527 videní

V Reale Madrid je boj o miesta v zostave tvrdý. To platí najmä v strede poľa. Carlo Ancelotti dal jasne najavo, že sa bude aj naďalej spoliehať na triumvirát Casemiro, Luka Modrič a Toni Kroos. Všetci predviedli vynikajúci výkon proti Granade.

Ancelotti však musí pečovať aj o talent ktorý má v tíme. Je dôležité dať mladíkom minúty. Fede Valverde je stálicou od svojej prelomovej kampane 2019-2020 a mal by byť späť v zostave budúci víkend proti Seville. Letná posila Eduardo Camavinga má ešte vyšší potenciál.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

A potom je tu Antonio Blanco. Zatiaľ čo Valverde a Camavinga v tejto sezóne získali niekoľko minút, pričom Fede bol v jednom momente usadený v základnej zostave, produkt Castilly toľko príležitostí nedostal. To aj napriek tomu, že mal výborný záver sezóny 2020-2021.

Pred začiatkom sezóny bol Ancelotti údajne pripravený Blanca zapojiť. To sa pravdepodobne zmenilo kvôli Camavingovmu podpisu. Eduardo v hierarchii preskočil španielskeho reprezentanta.

Antonio Blanco súčasťou budúcnosti

Ancelotti na Blanca nezabudol. Na tlačovej konferencii po víťazstve 4:1 v Los Carmenes Ancelotti povedal, že Fede Valverde, Eduardo Camavinga a Antonio Blanco sú „našou budúcnosťou“.

A sú. Vieme, že Fedeho miesto je nespochybniteľné. Camavingov debut na Bernabeu tiež nebol náhodný. Mal by byť superhviezdou Realu Madrid.

Blanco odohral v La Lige zatiaľ iba 31 minút – menej majú len obranca Jesus Vallejo a Sergio Santos.

Napriek tomu, že Blanco zatiaľ nezískal Ancelottiho dôveru, manažér označil sľubného 21-ročného stredopoliara za „našu budúcnosť“. Vďaka tomuto slovnému spojeniu sa toto vyhlásenie javí ako sľubné, nie len obyčajná prázdna fráza z tlačovej konferencie manažéra známeho ako jedného z najláskavejších mužov vo futbale.

Blanco bude musieť byť trpezlivý. Nie každý má dostatok trpezlivosti. Koľko skvelých hráčov ako napríklad Martin Odegaard to nezvládlo. Blancovo odhodlanie bude testované, ale možno mu pomôžu vydržať slová manažéra.

Komplikáciou v jeho prípade môže byť záujem o Aureliena Tchouameniho. Ale s vysokou cenou a záujmom Chelsea je Blanco bezpečnejšou stávkou v strede poľa. Uvidíme, či alebo kedy, dostane stredopoliar príležitosť zažiariť.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x